Kocky v kocke
https://www.youtube.com/watch?v=AuS6HDH ... ineerBrunS
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Search found 411 matches
- 20 Dec 2020 18:52
- Forum: Zaujímavosti // Watch this!
- Topic: Zaujimave videa
- Replies: 378
- Views: 227081
- 09 Sep 2020 08:15
- Forum: Nové modely na trhu // New Models at the Market
- Topic: ANGRAF / ANSWER / MPModel / MSModel / Card Army
- Replies: 689
- Views: 273686
- 18 Feb 2020 21:23
- Forum: Rest room // Rest Room
- Topic: Pomoc
- Replies: 1862
- Views: 590648
Re: Pomoc
Ďakujem, vyskúšam.Ja som prešiel na nanoCAD free a spokojnosť, mal som presne ten istý problém
- 18 Feb 2020 12:42
- Forum: Rest room // Rest Room
- Topic: Pomoc
- Replies: 1862
- Views: 590648
Re: Pomoc
Zdravím,
nepozná niekto nejaký 2D kresliaci program na spôsob autoCAD, ktorý je zadarmo. Doteraz som používal DraftSight verziu 2016, ale ten teraz zrušil free licencie a moja by mala skončiť za 5 dní. teraz sa tam ešte viem dostať. Teraz sa doňho ešte viem dosať keď pri každom zapnutí vyplním ...
nepozná niekto nejaký 2D kresliaci program na spôsob autoCAD, ktorý je zadarmo. Doteraz som používal DraftSight verziu 2016, ale ten teraz zrušil free licencie a moja by mala skončiť za 5 dní. teraz sa tam ešte viem dostať. Teraz sa doňho ešte viem dosať keď pri každom zapnutí vyplním ...
- 17 Apr 2019 22:05
- Forum: Stretká // Meetings
- Topic: Stretko BA
- Replies: 2740
- Views: 496717
Re: Stretko BA
Dnes som poobede jazdil na električke a vyzeralo to tak ako by sa cele mesto sťahovalo do preč. Zajtra poobede by mohol byť kľud.
- 27 Feb 2019 22:53
- Forum: Železničná technika // Railway
- Topic: ZSSK 770 095-8 1:45 (Scratch Modelik S200 1:25)
- Replies: 44
- Views: 28013
Re: ZSSK 770 095-8 1:45 (Scratch Modelik S200 1:25)
Ahoj,
myslím, že nebude jediný, ktorému pomôže. Keďže som si model zakúpil teraz cez víkend v Brne, tak sa k poďakovaniu za dokumentáciu priadavam aj ja.
- 22 Feb 2019 11:53
- Forum: Nákladné automobily a ťahače // Lorries & Trucks
- Topic: Tatra T2-148 NTP+HIAB670+DAV-7/ Ripper Works/ 1:32
- Replies: 39
- Views: 20342
Re: Tatra T2-148 NTP+HIAB670+DAV-7/ Ripper Works/ 1:32
Zdravím,
zatiaľ ideš pekne a čisto, teším sa na pokračovanie. A ešte otázočka na záver: Urobíš aj náklad guľatiny?
zatiaľ ideš pekne a čisto, teším sa na pokračovanie. A ešte otázočka na záver: Urobíš aj náklad guľatiny?
- 17 Feb 2019 18:25
- Forum: Železničná technika // Railway
- Topic: ČSD 555.3008 / Ty 45 + Ty 2 + úpravy / Angraf / 1:25
- Replies: 18
- Views: 9778
Re: ČSD 555.3008 / Ty 45 + Ty 2 + úpravy / Angraf / 1:25
Zdravím,
nasledovalo zostavenie bŕzd a ich inštalácia do podvozkov. krajné išli nainštalovať celkom ľahko, horšie to bolo s vnútornými. Nakoniec sa, ale všetko podarilo na podvozkoch už chýbajú len brzdové tiahla a zábrany proti strate bŕzd. Na podvozkoch som zároveň začal zo znázornením patiny ...
nasledovalo zostavenie bŕzd a ich inštalácia do podvozkov. krajné išli nainštalovať celkom ľahko, horšie to bolo s vnútornými. Nakoniec sa, ale všetko podarilo na podvozkoch už chýbajú len brzdové tiahla a zábrany proti strate bŕzd. Na podvozkoch som zároveň začal zo znázornením patiny ...
- 31 Dec 2018 23:59
- Forum: Rest room // Rest Room
- Topic: Pour féliciter 2025
- Replies: 117
- Views: 79462
Re: Pour féliciter 2019
Želám všetkým na fóre všetko dobré v Novom roku a hlavne veľa chuti do lepenia.
- 22 Nov 2018 11:59
- Forum: Rest room // Rest Room
- Topic: Pomoc
- Replies: 1862
- Views: 590648
Re: Pomoc
Zdravím,
chcel by som si kúpiť hrotovú spájkovačku a rozhodujem sa medzi týmito dvoma modelmi:
- spájkovačka LTQ 25/130W https://www.gme.sk/spajkovacka-ltq-25-130w
- spájkovačka Proxxon LG 12: https://www.gme.sk/pajecka-proxxon-proxxon-lg-12-bez-zdroje-28140 (zdroj mám)
Ak by mal niekto s nimi ...
chcel by som si kúpiť hrotovú spájkovačku a rozhodujem sa medzi týmito dvoma modelmi:
- spájkovačka LTQ 25/130W https://www.gme.sk/spajkovacka-ltq-25-130w
- spájkovačka Proxxon LG 12: https://www.gme.sk/pajecka-proxxon-proxxon-lg-12-bez-zdroje-28140 (zdroj mám)
Ak by mal niekto s nimi ...