kvalitný model? ale držím palce, nech to sedí ako má/ bolo autorom pôvodne zamýšľanéale čo by som chcel za cca 5 evri od Modeliku že jo
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Moderator: iconmaster
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Po tom čo som čítal recenzie na toto ferrari som kvalitu ani nečakal (tie kolesá to len potvrdzujú, keď je priemer vnútorného otvoru boku plášťa väčší o cca 1,5 mm tak to asi nebude problém u mňa
už sa mi podarilo spáchať aj lepšie) a ani nemám nejaké očakávania od modelu, len som bol zvedavý či je to vôbec zlepiteľné 
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Boris, pri lepení kolies k autu si daj potom pozor, že šípky pri nápise Bridgestone smerujú v smere jazdy.
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Vidíš, to je ďalšia vec na ktorú som zabudol a ktorú poliaci odflákli
boky plášťov sú všetky rovnaké takže je to asi jedno, jediným rozlišovacím prvkom je biely pásik na plášťoch ktorý by mal byť bližšie k monopostu (ale kľudne ma oprav ak sa mýlim
) celkom som zvedavý čo za hybrid z toho nakoniec vznikne 
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
ten biely pásik by mal byť skutočne bližšie k trupu:
http://img.fotocommunity.com/Rundstreck ... 557743.jpg
http://img.fotocommunity.com/Rundstreck ... 557743.jpg
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Ked tak pozeram spatne na tu fotku od viktora, tak musim povedat, ze tie formule vtedy padali hrozne 
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
tiež mám rád klasickejšie tvary
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Možno bude aj nejaký ten doutníček ale to je ešte skoro nad tým dumať, chcel by som dokončiť najprv toto Ferrari a potom doraziť aj Lotus 
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Pribudli zadné závesy ale chvíľami som mal chuť to vyšmariť hore komínom, kým som došiel na to ako tie závesy majú byť nalepené

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests