TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Moderator: iconmaster

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby toudi_sk » 24 Oct 2012 18:04

ale čo by som chcel za cca 5 evri od Modeliku že jo
kvalitný model? ale držím palce, nech to sedí ako má/ bolo autorom pôvodne zamýšľané
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 24 Oct 2012 20:16

Po tom čo som čítal recenzie na toto ferrari som kvalitu ani nečakal (tie kolesá to len potvrdzujú, keď je priemer vnútorného otvoru boku plášťa väčší o cca 1,5 mm tak to asi nebude problém u mňa :shocked: už sa mi podarilo spáchať aj lepšie) a ani nemám nejaké očakávania od modelu, len som bol zvedavý či je to vôbec zlepiteľné :P
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
viktor | --
Posts: 307
Location: Trnava

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby viktor » 24 Oct 2012 22:17

Boris, pri lepení kolies k autu si daj potom pozor, že šípky pri nápise Bridgestone smerujú v smere jazdy.

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 24 Oct 2012 22:52

Vidíš, to je ďalšia vec na ktorú som zabudol a ktorú poliaci odflákli :scorn: boky plášťov sú všetky rovnaké takže je to asi jedno, jediným rozlišovacím prvkom je biely pásik na plášťoch ktorý by mal byť bližšie k monopostu (ale kľudne ma oprav ak sa mýlim :wink: ) celkom som zvedavý čo za hybrid z toho nakoniec vznikne :P
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
viktor | --
Posts: 307
Location: Trnava

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby viktor » 25 Oct 2012 19:51

ten biely pásik by mal byť skutočne bližšie k trupu:
http://img.fotocommunity.com/Rundstreck ... 557743.jpg

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby serpens » 25 Oct 2012 22:54

Ked tak pozeram spatne na tu fotku od viktora, tak musim povedat, ze tie formule vtedy padali hrozne :(
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby toudi_sk » 26 Oct 2012 16:45

tiež mám rád klasickejšie tvary
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 26 Oct 2012 17:52

Možno bude aj nejaký ten doutníček ale to je ešte skoro nad tým dumať, chcel by som dokončiť najprv toto Ferrari a potom doraziť aj Lotus :P
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 17 Feb 2013 17:06

Trošku to tu oživím


p.s. s motorom som sa nejak nešprtal, aj tak z neho moc vidieť nebude :bad smile:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 26 Feb 2013 20:14

Pribudli zadné závesy ale chvíľami som mal chuť to vyšmariť hore komínom, kým som došiel na to ako tie závesy majú byť nalepené :bad smile:
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

Return to “Športové vozidlá // Racing Cars”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests