TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Moderator: iconmaster
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Postupuješ pekne... Nechcem Ťa v žiadnom prípade odradiť od lepenia tohto modelu, ale keď som ho dávnejšie lepil ja (lepšie povedané, keď som sa s ním trápil), tak som s výsledkom nebol veľmi spokojný - model sa veľmi nepodobá na jeho skutočnú predlohu... ale aj tak držím palce 
WILLIAMS MARTINI RACING #FM19
***********************************************
234 GP's • 11 WINS • 16 POLES • 41 PODIUMS • 1107 pts
“Skončiť druhý znamená byť prvým z tých, ktorí prehrali.” – Ayrton Senna
***********************************************
234 GP's • 11 WINS • 16 POLES • 41 PODIUMS • 1107 pts
“Skončiť druhý znamená byť prvým z tých, ktorí prehrali.” – Ayrton Senna
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Dík, ani ja od tohto modelu nečakám žiadne zázraky, páč je to skôr boj s trpezlivosťou
ale už to nejak dorazím, keď som sa na to dal
začína to už byť aj trošku farebnejšie, hotový je základ trupu a predných závesov, uvidím jak to pôjde ďalej
(základ trupu je na podlahe zatiaľ len položený)

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Off topic: po doterajších skúsenostiach so stavbou sa ani veľmi nedivím že som tento paškvil ešte nikde nevidel postavený
mám pocit že s betastavbou si poľskí kolegovia zjavne moc práce nedali páč tak odfláknutý model som snáď ešte nelepil, návodky sú dosť nejednoznačné ďalej chýbajú šablónky na niektoré diely takže to chce hodne skúšania pred prilepením toho ktorého dielu
Pokračovanie bude určite ale na pár dní si dám s modelom pauzu
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Tak jde se dál, no nie je to nič moc
už to stojí na kolesách presnejšie len na predných bo v zadnej časti sa formulka miesto kolies opiera o podlahu
celkom som zvedavý ako budú pasovať bočné pontóny a prítlačné krídla, ak to medzitým nerozdupem tak by som do konca týždňa teoreticky mohol mať trup modelu hotový

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Menší postup, spatlal som deflektory no zas som pri tom mierne maturoval ako to má byť keďže ten návod stojí akurát tak za dve veci
(kresby sú mierne chaotické, písaný návod pri niektorých dieloch uvádza inšie ako je realita takže musím daný diel dva trikrát skúsiť nasucho kým pôjde na miesto
) ďalšie na rade bude predné krídlo, nejak to snáď už dorazím ale keby som za sebou nemal už pár postavených formuliek asi by to dávno letelo hore komínom, aj staré ABC-čkové formulky sa stavajú lepšie než tento paškvil

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Spatlal som predné krídlo a základnú konštrukciu bočníc, no moc múdry z nich nie som
dúfam že si s tým nejak poradím

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Pekne si to dobojoval! 
WILLIAMS MARTINI RACING #FM19
***********************************************
234 GP's • 11 WINS • 16 POLES • 41 PODIUMS • 1107 pts
“Skončiť druhý znamená byť prvým z tých, ktorí prehrali.” – Ayrton Senna
***********************************************
234 GP's • 11 WINS • 16 POLES • 41 PODIUMS • 1107 pts
“Skončiť druhý znamená byť prvým z tých, ktorí prehrali.” – Ayrton Senna
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests