TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Moderator: iconmaster

User avatar
Andy | 30
Posts: 252
Name: Andy Stránsky
Location: Čataj

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby Andy » 26 Feb 2013 21:49

Postupuješ pekne... Nechcem Ťa v žiadnom prípade odradiť od lepenia tohto modelu, ale keď som ho dávnejšie lepil ja (lepšie povedané, keď som sa s ním trápil), tak som s výsledkom nebol veľmi spokojný - model sa veľmi nepodobá na jeho skutočnú predlohu... ale aj tak držím palce :wink:
WILLIAMS MARTINI RACING #FM19
***********************************************
234 GP's 11 WINS 16 POLES 41 PODIUMS 1107 pts

“Skončiť druhý znamená byť prvým z tých, ktorí prehrali.” – Ayrton Senna

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 27 Feb 2013 17:01

Dík, ani ja od tohto modelu nečakám žiadne zázraky, páč je to skôr boj s trpezlivosťou :bad smile: ale už to nejak dorazím, keď som sa na to dal :P začína to už byť aj trošku farebnejšie, hotový je základ trupu a predných závesov, uvidím jak to pôjde ďalej :wink: (základ trupu je na podlahe zatiaľ len položený)
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 08 Mar 2013 11:28

Off topic: po doterajších skúsenostiach so stavbou sa ani veľmi nedivím že som tento paškvil ešte nikde nevidel postavený :bad smile: mám pocit že s betastavbou si poľskí kolegovia zjavne moc práce nedali páč tak odfláknutý model som snáď ešte nelepil, návodky sú dosť nejednoznačné ďalej chýbajú šablónky na niektoré diely takže to chce hodne skúšania pred prilepením toho ktorého dielu :death: Pokračovanie bude určite ale na pár dní si dám s modelom pauzu
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 12 Mar 2013 21:10

Tak jde se dál, no nie je to nič moc :bad smile: už to stojí na kolesách presnejšie len na predných bo v zadnej časti sa formulka miesto kolies opiera o podlahu :-( celkom som zvedavý ako budú pasovať bočné pontóny a prítlačné krídla, ak to medzitým nerozdupem tak by som do konca týždňa teoreticky mohol mať trup modelu hotový :P
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 13 Mar 2013 21:09

Menší postup, spatlal som deflektory no zas som pri tom mierne maturoval ako to má byť keďže ten návod stojí akurát tak za dve veci :bad smile: (kresby sú mierne chaotické, písaný návod pri niektorých dieloch uvádza inšie ako je realita takže musím daný diel dva trikrát skúsiť nasucho kým pôjde na miesto :scorn: ) ďalšie na rade bude predné krídlo, nejak to snáď už dorazím ale keby som za sebou nemal už pár postavených formuliek asi by to dávno letelo hore komínom, aj staré ABC-čkové formulky sa stavajú lepšie než tento paškvil
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 14 Mar 2013 16:23

Spatlal som predné krídlo a základnú konštrukciu bočníc, no moc múdry z nich nie som :shocked: dúfam že si s tým nejak poradím
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 17 Mar 2013 18:36

Bočnice sú hotové no dosť som s tým bojoval :bad smile: ešte chýba komín, zadné krídlo a nejaké drobnosti
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 18 Mar 2013 17:56

Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
borog34 | 51
2K+
Posts: 2195
Name: Boris
Location: doma

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby borog34 » 21 Mar 2013 17:16

HOTOVO
Na stole: plno kostlivcov
V príprave: zatiaľ nič
Pod stolom: plno bordelu
V koši: pár kostlivcov

User avatar
Andy | 30
Posts: 252
Name: Andy Stránsky
Location: Čataj

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Postby Andy » 21 Mar 2013 17:44

Pekne si to dobojoval! :wink:
WILLIAMS MARTINI RACING #FM19
***********************************************
234 GP's 11 WINS 16 POLES 41 PODIUMS 1107 pts

“Skončiť druhý znamená byť prvým z tých, ktorí prehrali.” – Ayrton Senna

Return to “Športové vozidlá // Racing Cars”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests