TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 02 Aug 2008 13:47

Takže zakladám spoločnú tému našich dvoch KrAZov ... prečo ja ? lebo Rado-Wan prehral našu spoločnú rozstrelovú hru takže ostalo to na mne :)
Zatiaľ nie sú fotky, ale v priebehu najbližších dní budú ...
Tento model stavám už cca 1,5 roka, tak dúfam že do konca prázdnin alebo aspoň kalendárneho roka ho dokončím :D
Stavba je to veľmi pohodová, žiadne chyby na modeli som nenašiel, akurát moje :D. Zatiaľ dovidenia :vicotry:
Last edited by spider on 11 Mar 2009 17:13, edited 3 times in total.
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Postby spider » 02 Aug 2008 13:58

Takže aby nebolo sucho, pridám nejaké staré fotky...fakt staré ...
Image Image Image Image
Tieto fotky sú asi z novembra...tak nejak
a teraz taká relatívne novšia fotka
Image
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 02 Aug 2008 14:09

tak i ja pridám niečo na ochutnávku :vicotry: :
Image
ved lepime pre radost :)

User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby sony » 04 Aug 2008 18:37

ja som za.. :vicotry: ... tak jsem zvedaf.. jak se pobijete pánove :D
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 06 Aug 2008 15:27

tak ten volant nieje ako serpens-ov ale snažil som sa...
ImageImageImage

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 06 Aug 2008 15:52

waw....super. .. jediný dotaz mám k páke... nieje tá guľa nejaká veľká ? má skoro 4 mm čo je v skutočnosti 10 cm .. .takže trochu veľká do ruky ... ale to len detajl... aj tak je to super :big smile:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby serpens » 06 Aug 2008 16:09

Ja by som to s tym volantom nevidel az tak tragicky, ved porovnaj sam :)

Image Image
Image Image

Spider - dobre oko!
Radowan - ak sa nemylim, tak je to spendlik, taky ten vacsi, teda s vacsou hlavickou. Ak sa s tym chces pohrat a mas doma modelarsku vrtacku, tak ho upni do neje a skalpelom si vysustruz gulicku alebo aj taku podhlovastu ruzicu, ako potrebujes, je to robota na dve minuty, len je z toho trosku viac bordelu :)

Zatial super :)
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 06 Aug 2008 16:23

Had : alebo použiť špednlík s menšou guličkou, a nemusíš sa s tým s...babrať
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 06 Aug 2008 16:52

no ono to nieje spendlik ( spendlik sa neda ohybat tak ako drôt pretoze to je z ocele, len normal. spendliky bez gulicky sa daju ohybat)
ta paka je z drôtu a z ,,goralky,, sesra nemala mensie... :(
toť foto... Image
ved lepime pre radost :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 06 Aug 2008 17:13

ale ja som na páku použil špendlík s farebnou guličkou, a dal sa v pohode ohnúť pinzetami :ops:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests