TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Moderator: Oliver
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Neskutočne sa mi páči tá patina tie detaily. Parádna robota. Gratulujem aj ja. 
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Paly gratulujem pekné práca 
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Mě tam moc neštymuje to ušpinění ,je to spíš jak rez než prach. Ale pokud jde o řemeslný zpracování je to pecka. 
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Veľká gratulácia
Hoci moja srdcovka sú tanky, aj s týmto nákladiakom si sa pekne popasoval 
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Mojou srdcovkou sú tanky aj stíhače tankov, ale čo narobím, však Tiger leží bokom už skoro 2 roky
.... ale tento rok sa dočká...už čoskoro
.
A inak ak ešte niekto má záujem o tie modely, dnes môže tipovať, zajtra to uzavriem.
A inak ak ešte niekto má záujem o tie modely, dnes môže tipovať, zajtra to uzavriem.
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Takže dnes vyhodnocujem tú malú tipovaciu súťaž
Tipy (zoradené vzostupne) :
Jolaus - 100 g
Panther - 111 g
Eduard - 156 g → 1. miesto
Dody - 158 g (nesúťažne)
Miso122 - 172 g → 2. miesto
Spider - 187 g (nesúťažne)
Foxy - 198,2 g → 3. miesto
Sony - 222 g
Martin1807 - 243 g (nesúťažne)
Fisho - 264 g
Toudi - 274,5 g
Johnny - 278 g
Takže výhercovia sú známi a nikdy by som nebol povedal, že niekto tipne navlas presne - Teda Eduard
A ak ma pamäť neklame, Miso122 nedávno vyhral aj v tipovačke o hmotnosti Fitovho balíka z Poľska, takže si naňho treba dávať pozor, prípadne mu nabudúce už vopred odovzdať cenu, lebo tipy mu fakt idú
Takže Eduard si môže prvý vybrať z modelov a adresu poprosím do správy

Tipy (zoradené vzostupne) :
Jolaus - 100 g
Panther - 111 g
Eduard - 156 g → 1. miesto
Dody - 158 g (nesúťažne)
Miso122 - 172 g → 2. miesto
Spider - 187 g (nesúťažne)
Foxy - 198,2 g → 3. miesto
Sony - 222 g
Martin1807 - 243 g (nesúťažne)
Fisho - 264 g
Toudi - 274,5 g
Johnny - 278 g
Takže výhercovia sú známi a nikdy by som nebol povedal, že niekto tipne navlas presne - Teda Eduard
A ak ma pamäť neklame, Miso122 nedávno vyhral aj v tipovačke o hmotnosti Fitovho balíka z Poľska, takže si naňho treba dávať pozor, prípadne mu nabudúce už vopred odovzdať cenu, lebo tipy mu fakt idú
Takže Eduard si môže prvý vybrať z modelov a adresu poprosím do správy
Last edited by Paly on 06 Feb 2014 10:03, edited 1 time in total.
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Whohooo...tipol som najviac.
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
1x v živote som niečo vyhral

Hotovo: Pzkpfw V Panther, Messerschmitt Bf 109 F-2
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Takže Eduard mi písal, že si Berie Sd.Kfz. 8 + Flak, Miso122 si môže vybrať zo zvyšných dvoch a tým bude aj rozhodnuté, čo ostane Spiderovi
Johnny7 - ba veru mňa tá hmotnosť samého prekvapila, po tých mesiacoch čo som to obracial v paprčiach by som nebol povedal, že to má menej ako štvrť kila, som to musel odvážiť ešte na jednej váhe, aby som sa uistil
Johnny7 - ba veru mňa tá hmotnosť samého prekvapila, po tých mesiacoch čo som to obracial v paprčiach by som nebol povedal, že to má menej ako štvrť kila, som to musel odvážiť ešte na jednej váhe, aby som sa uistil
Live hard, ride easy.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Ale no, ja som si len tak tipol. Plasťák robiť nebudem, tak ho kľudne venuj niekomu kto ho zlepí 
Jo a k modelu. Má to možno pár drobných múch, no aj tak celkovo super spracované!
Jo a k modelu. Má to možno pár drobných múch, no aj tak celkovo super spracované!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest