na tej fotke kde vidno skrutky z lavoboku, to je tam pokrcena obsivka nad ciarou ponoru, ci len nejaky tien?
inak praca exkluzivna...
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Bismarck /GPM/ 1:200
Moderator: Fito
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
ale, snažil som sa, no niekedy sa chybičke nevyhneš...je to kozmetická chyba, no ale až sa zadívam na celý model ani si to nevšimnem
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
gratulujem, pecka 
ked budem raz velky a sikovny tiez sa o to aspon pokusim
ked budem raz velky a sikovny tiez sa o to aspon pokusim
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Rovněž gratuluju k dokončení
. Model vypadá nááádherně
.
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Gratulujem, krasa 
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.
- martanek411 | --
- Posts: 195
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Gratuluji k dokončení krásné lodi a těším se na další námořní kousek ...

Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Perfektné, gratulujem. 
Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Pekná práca Matúš. Čo bude nasledovať?
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest