TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Hladam

Moderator: Trak-Tor

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: Hladam

Postby toudi_sk » 08 Mar 2015 16:51

Kks, ešteže mám zásoby. :D
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

Peto | --
Posts: 278

Re: Hladam

Postby Peto » 08 Mar 2015 19:12

Atlon tieto uz mam:)

User avatar
Ing. Spendlik | 44
Posts: 367
Name: Tomáš
Contact:

Re: Hladam

Postby Ing. Spendlik » 08 Mar 2015 19:34

Ja som akurát objednal na skymodel.sk - tak uvidím, či príde.

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Hladam

Postby serpens » 08 Mar 2015 21:02

Tak to je škoda, keď tak nám ivant nejaké výtočí na sústruhu.
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
atlon | 48
Pán laserov
Posts: 1668
Name: attila
Location: Nitra, Levice
Contact:

Re: Hladam

Postby atlon » 12 Apr 2015 16:47

Zháňam hlavne nákresy podvozku a kabíny pre IVECO TRAKKER 6x6 :victory:
Armin is the best


User avatar
Tomáš S. | --
Posts: 15
Name: Tomáš Straňák
Location: Uherský Brod

Re: Hladam

Postby Tomáš S. » 19 May 2015 22:16

Zdravím,

hledám někoho z Dubnice nad Váhom - potřeboval bych jednu knihu z tamní knihovny, bohužel moje zažádání o mezinárodní výpůjčku zamítli... Případně také hledám někoho kdo má časopis MOT z let 2000 a 2001 - potřeboval bych nějaké informace ze seriálu o ZŤS Martin.

Myslím, že se určitě domluvíme na spolupráci, v případě zájmu prosím napište buď tady SSku, nebo mejl na: pipiroha(zavinac)gmail(tecka)com . Pokud se někdo najde moc by mi to (a nejen mě) pomohlo!

Přeji pěkný zbytek večera!

trdlo | --
Posts: 293
Location: cirkus raluy, caravan MAN spanielsko

Re: Hladam podklady na mercedes

Postby trdlo » 25 Jul 2015 14:15

panstvo kto ma niekde v supliku akykolvek kus podkladu nakresy a tak na mercedes benz L312 kuchenwagen z roku 1958 mam tu original v zivotnej velkosti ale nedovolia mi ho rozobrat aby som sa vedel pohrat tak to nejak skombinovat :D

Peto | --
Posts: 278

Nascar

Postby Peto » 05 Sep 2015 14:39

Čaute. Určite to tu nemá byť, tak to prosim potom presunte. Neviem kam inam to vložiť.
Prosím Vás nemáte niekto v pc modely nascar? Vacsinu linkov co som nasiel su nefunkcne. Potreboval by som hlavne karoseriu. Jimmie Johnson od cornela mam. Hladam nejake ine varianty. Vdaka

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: Hladam

Postby iconmaster » 30 Nov 2015 21:22

Ahojte,

ozvali sa mi s poziadavkou, ci neviem pomoct s podkladmi na naves Orlican N13CH. Jednalo by sa o nejaky rozmerovy nakres a resp. aj ine podklady. Nie je to zrovna moja parketa, ale mozno niekto z vas ma dake zaujimave materialy k tomu..
Vopred dik za pomoc!

Return to “Podklady // Details”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests