
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200
Moderator: Fito
Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2
neskutočne skvelá práca... radosť sledovať 
Papierový člen plastikového klubu
Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2
Tazko nieco dodat k tejto nanomodelarcine...
Ale pytam sa: Tik - tak, kde zmizol Tik - tak???
Ale pytam sa: Tik - tak, kde zmizol Tik - tak???
Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2
Tic - tac je vnutri totej budky. A k veci - akym lepidlom lepis takuto drobotinu? Lepis papier originalnej hrubky, alebo ho niekdy aj stencis tak ze uberies vrstvu, dve?
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2
tic tac nemohol dat, lebo je to tak male, ze by sa to cele stratilo na fotke a fotak by mu ostril len na tic tac 
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200
A ja sa pytam, vazeny, co sa deje tunaka?
Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200
Finišuje na všetkých troch a nestíha fotiť 
Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200
pockaj, pockaj, on uz tri dokoncil??? 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest







