TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200

Moderator: Fito


User avatar
sony | 41
2K+
Posts: 2968
Name: Martin Seemann
Location: Banská Bystrica

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2

Postby sony » 27 Mar 2015 16:51

neskutočne skvelá práca... radosť sledovať :wink:
Papierový člen plastikového klubu

User avatar
martanek411 | --
Posts: 195

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2

Postby martanek411 » 02 Apr 2015 15:33

sony ... Díky ... :victory:

FUSO

Za nějakých 150 let všechno poskládám dohromady .... :) :P


Image Image

User avatar
Burton | --
Posts: 606
Location: Nemecká

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2

Postby Burton » 02 Apr 2015 17:23

Tazko nieco dodat k tejto nanomodelarcine...
Ale pytam sa: Tik - tak, kde zmizol Tik - tak???

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2

Postby johnny7 » 08 Apr 2015 12:56

Tic - tac je vnutri totej budky. A k veci - akym lepidlom lepis takuto drobotinu? Lepis papier originalnej hrubky, alebo ho niekdy aj stencis tak ze uberies vrstvu, dve?
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2

Postby serpens » 09 Apr 2015 13:25

tic tac nemohol dat, lebo je to tak male, ze by sa to cele stratilo na fotke a fotak by mu ostril len na tic tac :haha:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
martanek411 | --
Posts: 195

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:2

Postby martanek411 » 10 Apr 2015 16:13

:) Díky kluci ....

No, odpovědi jsou snadné .... TIC TAC nezmizel ... jen se zapomněl ... :)

Občas něco rozvrstvím ... ale moc mě to nebaví ... :-)

TIRPITZ

Image Image Image Image Image Image

User avatar
maaaslo | 45
Posts: 573
Name: pavol
Location: wickford, UK. alebo Tomášov, SK.
Contact:

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200

Postby maaaslo » 29 Oct 2015 10:04

A ja sa pytam, vazeny, co sa deje tunaka?

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200

Postby Fito » 29 Oct 2015 11:34

Finišuje na všetkých troch a nestíha fotiť :P
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
maaaslo | 45
Posts: 573
Name: pavol
Location: wickford, UK. alebo Tomášov, SK.
Contact:

Re: Tirpitz-Bismarck-Scharnhorst-Yamato-Hood /HAL + GPM/ 1:200

Postby maaaslo » 31 Oct 2015 09:44

pockaj, pockaj, on uz tri dokoncil??? :jawbone:

Return to “Námorná technika // Watercrafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest