
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan
Moderator: Oliver
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
mne to pripomína nafarbenú kapsulku.. tú takú tabletku 

Papierový člen plastikového klubu
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
No je to normálne papier....papier-brúsenie-sekunďák-brúsenie-farbenie temperkou-sekunďák 

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
ÁNO!!!
ale chvilu som normálne váhal, že by to mohla byť tá pirula....
ale chvilu som normálne váhal, že by to mohla byť tá pirula....

[col]%|[/col]
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Patero : neboj, tam bude ešte patina... 

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
spider, závidím ti
takze, prave tearz som zistil ze mam zlé veľmi zlé správy
nakolko staviam kabínu a davam ju pomaly dokopy zistujem ze mi vôbec nepacuje a nesedi na ráme. Mnou zistene dôvody su: prevodovka nakrivo; cely agregat nakrivo; vyfukove potrubia z motora priveľmi vyčnievajú do strán a su aj dost nakrivo, co sposobuje ze je cely motor nakrivo; predny naraznik sa mi trosicku zdevormoval a nezmesti sa tam kabina; chladis som tym padom pravdepodobne neako posunul, takze to treba taktiez opravit....
tieto všetky casti budem bud opravovat alebo robit nanovo takze sa stavba o nieco vzdiali
dufam ze kraza tento rok dokoncim, alebo aspoň do výstavy v prešove
coskoro nejake to nove foto...
takze, prave tearz som zistil ze mam zlé veľmi zlé správy
nakolko staviam kabínu a davam ju pomaly dokopy zistujem ze mi vôbec nepacuje a nesedi na ráme. Mnou zistene dôvody su: prevodovka nakrivo; cely agregat nakrivo; vyfukove potrubia z motora priveľmi vyčnievajú do strán a su aj dost nakrivo, co sposobuje ze je cely motor nakrivo; predny naraznik sa mi trosicku zdevormoval a nezmesti sa tam kabina; chladis som tym padom pravdepodobne neako posunul, takze to treba taktiez opravit....
tieto všetky casti budem bud opravovat alebo robit nanovo takze sa stavba o nieco vzdiali
dufam ze kraza tento rok dokoncim, alebo aspoň do výstavy v prešove
coskoro nejake to nove foto...
ved lepime pre radost 
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Ale veď to je na chvíľku roboty... skalpel sem skalpel tam a máš to
Ja hlásim kraza hotového tak na 95 %... diely sú všetky, lenže došla farba (zaschla sviňa jedna
), tak musím kúpiť novú a nafarbiť korbu, a tým pádom bude kraz hotový ... ale bez diorámy a nákladu...ale ináč je hotovo 
Ja hlásim kraza hotového tak na 95 %... diely sú všetky, lenže došla farba (zaschla sviňa jedna
), tak musím kúpiť novú a nafarbiť korbu, a tým pádom bude kraz hotový ... ale bez diorámy a nákladu...ale ináč je hotovo 
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Kraz milý Kraz koľko starostí zo stavbou ale ak je hotový božský pohľad na ňho. Ja sa zahrávam s myšlienkou že na najbližšej výstave si kúpim další do zbierky he he 

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
no tak som vybral motor ajpredny naraznik:
zhrozil som sa ako ten motor vyzera.... :

vsetko tam je krivé, tak sa ani necudujem ze to nepasovalo..
momentalne sa pracuje na opravach
a momentalne kraz vyzera trochu osamotene:

zhrozil som sa ako ten motor vyzera.... :
vsetko tam je krivé, tak sa ani necudujem ze to nepasovalo..
momentalne sa pracuje na opravach

a momentalne kraz vyzera trochu osamotene:
ved lepime pre radost 
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
takze mechanici Pat a Mat, alebo Mat a Pat..
konecne opravili motor z chladičom:

...ty dvaja nedbaju na cistotu, sak je to aj vidiet..
motor prave montuju na kraza
, takze coskoro dalsie foto (kedze som na marodke
...)
konecne opravili motor z chladičom:...ty dvaja nedbaju na cistotu, sak je to aj vidiet..
motor prave montuju na kraza
, takze coskoro dalsie foto (kedze som na marodke
...)ved lepime pre radost 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest