Polep fóliami hotový, teraz sa to blyští, ale po vytónovaní to bude iné kafe.
Jano
Moderator: Fito
Aj ja som sa tešil, znovu vyšiel čas, a tu je výsledok. Patinoval som , ako vždy, anilinkami, potom som patinovanie pretrel matným bezfarebným lakom, následne som dorobil aj biely náter pod vodoryskou. Mne sa to zdá tak, že tie strieľne sú sakramentsky nízko - ale je to presne podľa plánov. Nechám to tak, teraz dorobím kýl a polepím gratingy ( ešte stále tie od tandemu burton / majorIné kafé to je aj teraz ,ale teším sa na tónovanie.
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest