TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
UNEX DH 411/ander74/1:32
Moderators: iconmaster, braintech
Re: UNEX DH 411/ander74/1:32
Trochu Petera poopravím, zatím to vypadá zpracováním lepší nežli modely od RW a hlavně nakreslené díly zatím přesně sedí ne jako u mnoha jiných modelů kreslených ve 3D programech (tam by snad autor ani chybu neměl udělat), prodávaných za nemalé peníze. Ať se daří dále 
Re: UNEX DH 411/ander74/1:32
či je to lepšie ako RW to neviem, ale aj pri kreslení v 3D programoch sa môžu byť nejaké nepresnosti - nato sú beta stavby aby sa vychytali.Trochu Petera poopravím, zatím to vypadá zpracováním lepší nežli modely od RW a hlavně nakreslené díly zatím přesně sedí ne jako u mnoha jiných modelů kreslených ve 3D programech (tam by snad autor ani chybu neměl udělat), prodávaných za nemalé peníze. Ať se daří dále
Re: UNEX DH 411/ander74/1:32
Andrej výborné to máš, radosť sledovať
Tiež som dakedy tento bager obdivoval, potom prišli väčšie
Tiež som dakedy tento bager obdivoval, potom prišli väčšie
Nie je dôležitý cieľ, ale cesta.
Re: UNEX DH 411/ander74/1:32
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: UNEX DH 411/ander74/1:32
Ten podvozok je super, takisto pekne rastie aj otocna nadstavba 
- martin1807 | 31
- 2K+
- Posts: 2772
- Name: Martin Bilý
- Location: Medzilaborce/ Praha
Re: UNEX DH 411/ander74/1:32
Pekné to máš, radosť pozerať. 
Re: UNEX DH 411/ander74/1:32
Kreslenie aj stavba ti ide od ruky ... 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests