TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

T-34/76 / GPM / 1:25

Moderator: Oliver

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Postby Štefan Húska » 05 Dec 2019 19:51

Pekne pekne, gratulijem k dokončeniu aj k fotu mesiaca.
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

Jarek | --
Posts: 48

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Postby Jarek » 06 Dec 2019 01:04

Zdrravím, co je to za tmel?

User avatar
Kečup | --
Posts: 389
Name: Jožo
Location: Horná Poruba

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Postby Kečup » 06 Dec 2019 11:17

Zdrravím, co je to za tmel?
Ak myslíš vrecia s pieskom, je to dvojzložkový tmel milliput, dostaneš ho kúpiť v každom modelárskom obchode. :wink:
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger

Jarek | --
Posts: 48

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Postby Jarek » 06 Dec 2019 18:29

Nie na vrecách. Miliput poznám. Ide mi no ten bielý tmel na korbe a veži.

User avatar
Brzdič | 40
2K+
Posts: 3092
Name: Ondra
Location: Brno

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Postby Brzdič » 07 Dec 2019 12:05

Moc pěkná práce a i nápady. :wink:

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Postby petopato » 07 Dec 2019 12:36

Pekne si sa s tým vyhral, zaslúžené foto mesiaca, gratulujem :wink: :victory:

User avatar
Kečup | --
Posts: 389
Name: Jožo
Location: Horná Poruba

Re: T-34/76 / GPM / 1:25

Postby Kečup » 09 Dec 2019 21:46

Chlopi ďakujem stokrát :) Čo sa týka tmelu na veži, je to drevársky tmel, klasický, natupovaný štetcom. Po vyschnutí obrúsiť do potrebnej štruktúry.
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest