Jano
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Moderator: Fito
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Vďaka, budem sa snažiť. Bolo by na lodi toho viac, len som zistil, že už nemám ani jedinú kladku. Tak som musel začať vyrábať...... a už sú
Jano
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Zdravím po predlhej dobe
Podarilo sa mi dokončiť pevné lanovie. Len s výrobou kovania som strávil cca 3 dni. Pomaly (
) sa chystám na rahná.
Jano

Podarilo sa mi dokončiť pevné lanovie. Len s výrobou kovania som strávil cca 3 dni. Pomaly (
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
-
slawomir kromer | --
- Posts: 50
- Name: slawek
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Bardzo fajnie wychodzi dobrze że dalej będziesz kleił
Sławek
Sławek
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Jooooooj ani nevieš ako si ma potešil, už som si začínal robiť starosti, no ako vidím, neopodstatnené. Lanovie super ako vždy 
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Jano paráda. Ideš pomaly, ale isto ( a tak vpodstate aj plachetnice plávali)
To lanovie vyzerá zatiaľ veľmi dobre.
To lanovie vyzerá zatiaľ veľmi dobre.
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Listoval som odzadu a nevedel som si predstaviť aké je to veľké až kým so neprišiel k prvej fotke
zásuvka to istí. Pekne sa s tým maznáš, držím palce...
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Vďaka páni
Fito: veruže pomaly....už sú to štyri roky
Zatiaľ mi ešte nič netrvalo tak dlho....
Petopato: až také veľké to nie je - zásuvka je asi 70 cm za modelom. Loď má od špičky čeleňa po lampu na korme 50 cm.
Včera som narezal guľatinu na rahná, tak hádam sa čoskoro pohnem dopredu.
Jano
Fito: veruže pomaly....už sú to štyri roky
Petopato: až také veľké to nie je - zásuvka je asi 70 cm za modelom. Loď má od špičky čeleňa po lampu na korme 50 cm.
Včera som narezal guľatinu na rahná, tak hádam sa čoskoro pohnem dopredu.
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Hm, len keby som ti rozumel...čeleň, korma, rahná
ale nevadí, nenechaj sa vyrušovať, ide ti to fajne...
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Dobrá práca predsa musí mať dostatok času na dozretieFito: veruže pomaly....už sú to štyri rokyZatiaľ mi ešte nič netrvalo tak dlho....
Som rád, že pokračuješ a držím palce!
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96
Zdravím páni.
Petopato: nič si z toho nerob, ja tiež všetkému nerozumiem
Iconmaster: veruže to zreje, a zreje až tak, že furt na niečo zabudnem. Pred dvomi rokmi mi na fóre zahraničných kolegov Ab Hoving pripomenul, že mi tam čosi chýba.
Zabudol som na to, tak mi to pripomenul zas a nakoniec som tam tie kladkostoje poza tie stehy akosi dal. To, čo malo byť prvé, som spravil posledné
.Takže teraz je to komplet

Momentálne kompletujem rahná.
Jano
Petopato: nič si z toho nerob, ja tiež všetkému nerozumiem
Iconmaster: veruže to zreje, a zreje až tak, že furt na niečo zabudnem. Pred dvomi rokmi mi na fóre zahraničných kolegov Ab Hoving pripomenul, že mi tam čosi chýba.
Zabudol som na to, tak mi to pripomenul zas a nakoniec som tam tie kladkostoje poza tie stehy akosi dal. To, čo malo byť prvé, som spravil posledné
Momentálne kompletujem rahná.
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests