traktor stz-chtz z roku 1930. mierka 1:25
http://uploaded.net/file/k4fr1mr1
/ nieje to kopia fordsona?/
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Automobily a stroje
Moderator: toudi_sk
Forum rules
Modely pridavajte vzdy do danej kategorie.
Modely pridavajte vzdy do danej kategorie.
Re: Automobily a stroje
Hm, tak tento traktor mi od MBA akosi unikol, urcite crty to ma ale je to iny traktor. blok motara je iny, nadrz je mensia, ale traktor je to velmi pekny.traktor stz-chtz z roku 1930. mierka 1:25
http://uploaded.net/file/k4fr1mr1
/ nieje to kopia fordsona?/
Skor je to kopia McCormick-Deering 15-30...
Re: Automobily a stroje
Free Alpha Tauri AT01
https://global.honda/motorsports/virtua ... ufnqAtPqyA
a este RB16, RB15 a STR14
https://global.honda/motorsports/virtua ... papercraft
https://global.honda/motorsports/virtua ... ufnqAtPqyA
a este RB16, RB15 a STR14
https://global.honda/motorsports/virtua ... papercraft
Armin is the best
Re: Automobily a stroje
Nejaké aj modely zdarma /na vyžiadanie/, väčšinou tak 50 strán a 70cm výsledok.
http://skydrafter.in/
http://skydrafter.in/
Re: Automobily a stroje
na stránke Fifíka je na stiahnutie 20r stará vystrihovačka Škoda Octavia
http://www.fifik.sk/vystrihovacky

http://www.fifik.sk/vystrihovacky
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: Automobily a stroje
Za zdieľanie tohoto linku zo Spidovej facebookovej stránky som dostal 24h ban za porušovanie noriem komunity kvôli sexu, tak si toho vážte...
https://www.spidamodels.cz/modely/vse-m ... FT-yoAiOQM
https://www.spidamodels.cz/modely/vse-m ... FT-yoAiOQM
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
- Ing. Spendlik | 44
- Posts: 367
- Name: Tomáš
- Contact:
Re: Automobily a stroje
FB Ťa má prečítanéhoZa zdieľanie tohoto linku zo Spidovej facebookovej stránky som dostal 24h ban za porušovanie noriem komunity kvôli sexu...
Re: Automobily a stroje
Dovolím si Vám dať na známosť, že paper-racer.de začal s adventným kalendárom 2022. Nech sa páči...
- developer10 | 41
- Posts: 1429
- Name: Peter
- Location: Spišská Nová Ves
- Contact:
Re: Automobily a stroje
Mne tú stránku nejak nechce v práci nájsť, tak aby mi nič neušlo budem sa skromne spoliehať, že Ty to budeš poctivo zbierať a snáď raz za prísľub tekutej úplaty zašleš
Trim še
...po 20 rokoch naspäť v papieri, hlavne hasiči :) ...ale niečo som už aj porobil, aha TU
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku
Hrdý na tento multiprojekt Tatry 148 CAS-32 a aktuálne frčím na tomto technikovi plus kopa minimodelov, veď čekni tú galérku
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests