Presne, mohli by pokračovať vo vydávaní aj iných áut a nákladiakov, než len tých z východného bloku.Áno, bude to asi ono. Nie sú to síce nejak extra detailné modely, ale ako nejaký doplnok do diorámy v podobe odstaveného vraku by to bolo fajn. Konečne zmena po tých “Polonezoch a Staroch”
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Orlik
Moderator: Trak-Tor
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Orlik
- juraj_ziacik | 43
- Posts: 1547
- Name: Gergej
- Location: Turčiansky Svätý Martin/Zvolen/Babiná
- Contact:
Re: Orlik
Paráda, konečne niekto poriadne vydal BA 64B, ďaľší stroj používaný československou armádou počas druhej svetovej vojny....

Hey Hou, Let´s Go!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests