TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Moderator: Oliver

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby serpens » 28 Mar 2012 09:44

Mesiac dva na balkone a vzdusna vlhkost to znici, staci aby raz zaprsalo :D
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

terenkoza | --
2K+
Posts: 2300
Name: marek

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby terenkoza » 28 Mar 2012 14:02

ked niesi spokojny, tak existuje noblesna metoda rozdupania :victory: podla mna to vyzera v pohodke :victory:
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby iconmaster » 28 Mar 2012 16:54

Mne sa to paci aj takto! Zalezi len na tebe, ci chces tank fungl novy, resp. po celkovej GO alebo ojazdeny.

A este drobna pripomienka: sem tam na korbe (hlavne na boku- 3. fotka) vdim nedostreknute miesta. Zrejme si nepouzil ziadnu zakladovku alebo surfacer, ten v takychto pripadoch lepsie zvyrazni nedostreknute rohy a podobne miesta. A viem, ze blesk je ku...a , preto pisem ze je to fakt len drobnost.

User avatar
ivant | 48
2K+
Posts: 2950
Name: ivan
Location: Brezno

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby ivant » 28 Mar 2012 17:17

ahoj pekne si sa popasoval hlavne tie pásy klobuk dole :wink:

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 28 Mar 2012 17:21

Mali sme aj na vojne T34-ku na tokom betónovom piedestále a raz do roka sme na ňu nanášali čerstvú farbu a tiež sa trochu leskla, ale nechcel by som dať Vasikovi zámienku aby si kopol :P

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby johnny7 » 28 Mar 2012 17:51

terenkoza wrote:ked niesi spokojny, tak existuje noblesna metoda rozdupania :victory: podla mna to vyzera v pohodke :victory:


:beat plaster: To vobec neni noblesna metoda. A pouziva sa nanajvys pri nejakom modeli z ABC, ktory robis tyzden, max. mesiac
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

User avatar
vasik1 | 47
Pán učiteľ
Posts: 1815
Name: Peter Vasaráb
Location: Partizánske

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby vasik1 » 28 Mar 2012 20:11

No vidím, že narozdiel odo mňa, máš čas lepiť... :victory:
...a môj názor na metalízovú bojovku poznáš :wink: je to tank a nie Ferrari :scorn:

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby toudi_sk » 28 Mar 2012 20:28

ale Porsche áno :wink: , enem ho našolíchaj, nehambi sa
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
balu11 | --
Posts: 881
Name: Milan Martinec
Location: Doksy

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby balu11 » 31 Mar 2012 01:10

Tak jestli bych mohl přispět trochou do mlýna. Model je to parádní a pokud je na to dán lesklý lak, co kdybys kdybys udělal podstavec ve tvaru toho zmiňovaného piedestalu a ten tank na to posadil, myslím, že by to mohlo být docela zajímavé řešení. :big smile:
"O, homo si scires, quantum doctrina valeret, numquam dormires, nocte dieque studeres." (Walter)
( Člověče, kdybys věděl, jak mnoho vědění zmůže, nocí i dnem by ses učil, vůbec bys nechodil spát. )

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Postby petopato » 06 Apr 2012 17:33

balu11 wrote: pokud je na to dán lesklý lak, co kdybys kdybys udělal podstavec ve tvaru toho zmiňovaného piedestalu a ten tank na to posadil,
tiež som nad tým uvažoval, ale zle sa to skladuje a ani nemám skúsenosť s podobnými experimentmi, takže zatiaľ je to v rovine teórie...
Tak som to konečne po takmer dvoch rokoch dokončil :victory: Dal som si trochu námahy a počas stavby som si zapisoval počet spracovaných dielov, ak som na nič nezabudol, tak by ich malo byť 7233 a asi 500 som vynechal (hlavne vybavenie veže a zásobníky s mínami) a teraz už fotky:

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/tpty4G4H5w14Ga49gtUX.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/tpty4G4H5w14Ga49gtUX_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/uU4uBqwvo9ct4MhLaERz.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/uU4uBqwvo9ct4MhLaERz_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/F3enuFYYsHqDw9AIbcoc.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/F3enuFYYsHqDw9AIbcoc_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/cgegw1DpofjwghoffbHO.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/cgegw1DpofjwghoffbHO_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/6aKgr1S9Sffv42HBt4VL.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/6aKgr1S9Sffv42HBt4VL_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/iwCRf2PuM776hJasKYss.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/iwCRf2PuM776hJasKYss_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/FLp9TBTz3BSiqE2G6p6k.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/FLp9TBTz3BSiqE2G6p6k_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/iRH3JXUSD5MNuBKmejIn.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/iRH3JXUSD5MNuBKmejIn_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/MM1Opxlk5pXZW1nhKHzo.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/MM1Opxlk5pXZW1nhKHzo_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/eGSaH86Uw5RHfPU7YYIC.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/eGSaH86Uw5RHfPU7YYIC_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/4LyDiWhjLM4nFct4BLcq.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/4LyDiWhjLM4nFct4BLcq_thumb.jpg[/imgg]
Na deviatej fotke je vidieť ako som pricvikol vežou anténu :devil: , takže tie tri posledné fotky :too sad:

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest