
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Moderator: Oliver
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Mesiac dva na balkone a vzdusna vlhkost to znici, staci aby raz zaprsalo 

"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
ked niesi spokojny, tak existuje noblesna metoda rozdupania
podla mna to vyzera v pohodke 
podla mna to vyzera v pohodke 
T.E.R.E.N.K.O.Z.A. : Těžkotonážní Efektivní Rychlý Elektronický Náhodně Kráčející Obrovský Zabíjecí Automat
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Mne sa to paci aj takto! Zalezi len na tebe, ci chces tank fungl novy, resp. po celkovej GO alebo ojazdeny.
A este drobna pripomienka: sem tam na korbe (hlavne na boku- 3. fotka) vdim nedostreknute miesta. Zrejme si nepouzil ziadnu zakladovku alebo surfacer, ten v takychto pripadoch lepsie zvyrazni nedostreknute rohy a podobne miesta. A viem, ze blesk je ku...a , preto pisem ze je to fakt len drobnost.
A este drobna pripomienka: sem tam na korbe (hlavne na boku- 3. fotka) vdim nedostreknute miesta. Zrejme si nepouzil ziadnu zakladovku alebo surfacer, ten v takychto pripadoch lepsie zvyrazni nedostreknute rohy a podobne miesta. A viem, ze blesk je ku...a , preto pisem ze je to fakt len drobnost.
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
ahoj pekne si sa popasoval hlavne tie pásy klobuk dole 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Mali sme aj na vojne T34-ku na tokom betónovom piedestále a raz do roka sme na ňu nanášali čerstvú farbu a tiež sa trochu leskla, ale nechcel by som dať Vasikovi zámienku aby si kopol 

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
terenkoza wrote:ked niesi spokojny, tak existuje noblesna metoda rozdupaniapodla mna to vyzera v pohodke
To vobec neni noblesna metoda. A pouziva sa nanajvys pri nejakom modeli z ABC, ktory robis tyzden, max. mesiacHotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
No vidím, že narozdiel odo mňa, máš čas lepiť...
...a môj názor na metalízovú bojovku poznáš
je to tank a nie Ferrari 
...a môj názor na metalízovú bojovku poznáš
je to tank a nie Ferrari 
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
ale Porsche áno
, enem ho našolíchaj, nehambi sa
, enem ho našolíchaj, nehambi sažasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
Tak jestli bych mohl přispět trochou do mlýna. Model je to parádní a pokud je na to dán lesklý lak, co kdybys kdybys udělal podstavec ve tvaru toho zmiňovaného piedestalu a ten tank na to posadil, myslím, že by to mohlo být docela zajímavé řešení. 

"O, homo si scires, quantum doctrina valeret, numquam dormires, nocte dieque studeres." (Walter)
( Člověče, kdybys věděl, jak mnoho vědění zmůže, nocí i dnem by ses učil, vůbec bys nechodil spát. )
( Člověče, kdybys věděl, jak mnoho vědění zmůže, nocí i dnem by ses učil, vůbec bys nechodil spát. )
Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato
tiež som nad tým uvažoval, ale zle sa to skladuje a ani nemám skúsenosť s podobnými experimentmi, takže zatiaľ je to v rovine teórie...balu11 wrote: pokud je na to dán lesklý lak, co kdybys kdybys udělal podstavec ve tvaru toho zmiňovaného piedestalu a ten tank na to posadil,
Tak som to konečne po takmer dvoch rokoch dokončil
Dal som si trochu námahy a počas stavby som si zapisoval počet spracovaných dielov, ak som na nič nezabudol, tak by ich malo byť 7233 a asi 500 som vynechal (hlavne vybavenie veže a zásobníky s mínami) a teraz už fotky:[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/tpty4G4H5w14Ga49gtUX.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/tpty4G4H5w14Ga49gtUX_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/uU4uBqwvo9ct4MhLaERz.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/uU4uBqwvo9ct4MhLaERz_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/F3enuFYYsHqDw9AIbcoc.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/F3enuFYYsHqDw9AIbcoc_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/cgegw1DpofjwghoffbHO.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/cgegw1DpofjwghoffbHO_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/6aKgr1S9Sffv42HBt4VL.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/6aKgr1S9Sffv42HBt4VL_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/iwCRf2PuM776hJasKYss.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/iwCRf2PuM776hJasKYss_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/FLp9TBTz3BSiqE2G6p6k.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/FLp9TBTz3BSiqE2G6p6k_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/iRH3JXUSD5MNuBKmejIn.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/iRH3JXUSD5MNuBKmejIn_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/MM1Opxlk5pXZW1nhKHzo.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/MM1Opxlk5pXZW1nhKHzo_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/eGSaH86Uw5RHfPU7YYIC.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/eGSaH86Uw5RHfPU7YYIC_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/4LyDiWhjLM4nFct4BLcq.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/4LyDiWhjLM4nFct4BLcq_thumb.jpg[/imgg]
Na deviatej fotke je vidieť ako som pricvikol vežou anténu
, takže tie tri posledné fotky 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest