TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby petopato » 09 Mar 2009 08:18

Sú to veľmi pôsobivé modely, ale obaja ste urobili rovnakú chybu pri blatení, vyzerá to ako keby čerstvo umyté autá prešli po blate 2O metrov a tam ste ich pofotili. Podľa mňa by mali byť minimálne zablatené ešte aj disky a boky pneumatík a samozrejme zafrkané auto do spodnej tretiny dverí.Je to robota na 5 minút, ale zreálni to celý model.

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby WanRayen » 09 Mar 2009 08:33

Tak ako vraví petopato trocha blata by to ešte chcelo.
Samozrejme Vás nenabádam zasrať ich tak ako som ja zasral blatom a špinou svojho. :dhh: :dhh: :dhh:

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 09 Mar 2009 16:06

No veeď ja viem ja to možno ešte nejak opravím ale nemám už chuť...po dvoch rokoch mám kraza viac než dosť...chcel som robiť vojakov...ale kašlem na to ... ku koncu som to celí zbabral ...ak pôjdem do hrádku, tak to opravím dovtedy...
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
Rado-Wan | 34
Posts: 410
Name: Radovan
Location: PreŠhoW
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Rado-Wan » 09 Mar 2009 16:33

aaach petopato... mam to ešte stále zle?... :shocked: pretože to ofŕkanie záleži na rýchlosti v akej do toho bahna vošiel, keď išiel pomaly tak nemuselo ho až tak ošpliechať žeby bola aj kabína ofŕkaná.. aspoň si myslím...

inač dneska bolo dobre svetlo, tak som konečne nafotil Hotového kraza:

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

a šup na maza :shocked:
ved lepime pre radost :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 09 Mar 2009 16:42

No a som došiel... :dribble:
ja to ešte nejak opravím, tak ešte pár dní počkať... :dhh:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby WanRayen » 09 Mar 2009 21:03

Tak pri dennom svetle to nie je až tak strašné ale predsa trocha toho prašanu by neuškodilo

User avatar
ELEFANT | 54
Posts: 1267
Name: Radek Lamche
Location: Dolní Benešov ČR
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby ELEFANT » 09 Mar 2009 21:16

Podle mého názoru velice,velice zdařilý kousek.A to denní světlo tomu dodalo opravdový reálný šmrnc..........gratuluju.Ale pozor maz je trochu jiné kafe,to už je modelářské umění první třídy,i když jak jsem slyšel ,je tam ve vystřihovánce spousta nepřesností,ale ty se s tím určitě porveš,držím palec :vicotry:

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 09 Mar 2009 22:14

Ale zasa nepochybuj o Radovi a k blatu, ak to chce tak, tak to tak bude mať, a jemu /ako aj mne/ to bude už jedno :haha:
ale nié... na maza sa tešte, je na čo ...
po jednej oddychovke sa vrhnem na T-55a, a môžem sľúbiť, že bude minimálne storkát lepšie ako môj zbabraný kraz... :beated:
zajtra by som mohol nejak opraviť svoje blato, lebo fakt je každým dňom inakšie ( divnú hmotu som použil, každý deň sa viac ukazuje sadra ) takže to opravím ... :big smile:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 10 Mar 2009 21:43

Takže tak...skúsil som ďalší odtieň blata, aj fŕkanie atď....

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage

takže asi tak... považujem to za ukončené... možno ešte nejaké detaily čašom, alebo spomínaných vojakov, ale veľké šance tomu nedávam....takže HOTOVO
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby petopato » 10 Mar 2009 22:29

Až keď ti ja poviem, až potom bude hotovo :boss:
Ten odtieň sa mi nepozdáva, ale čo my môžeme vedieť kde sa s tým krazom motali :dribble:
Zober si pekne štetec a krúživími pohybmi zašpiň disky tým posledným odtieňom...

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest