TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Moderator: Oliver

Tak ktory?

SpiDeRov
13
26%
Rado-Wanov
37
74%
 
Total votes: 50
User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Patero » 12 Mar 2009 11:44

ohohóóó.... to ja si zas myslím, že moje hodnotenia sú jedni z najludskejších....... Fakt by som nechcel vidieť tú spúšť, čo by tu po sebe nechali komenty Romana Vlacha a Bernieho... :haha:
[col]%|[/col]

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby WanRayen » 12 Mar 2009 12:18

Samozrejme to bol vtip :big smile: nijako som sa ta nechcel dotknúť :(

bernie | --
† 26.08.'22
Posts: 30

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby bernie » 12 Mar 2009 13:44

....zase mi to tu červeně bliká, že mě bere někdo do úst.
Copa´ to tu máme? Nějaké volby? Aha, to u nás známe jako VVV /Volbu Velkého Vonta/.

Mno, tak Losna nebo Mažňák?

Technologii bláta nemám zdaleka tak dobře nastudovanou jako předchozí řečníci, ale celkově na mě lépe působí práce Rado-Wana. Stručně bych řekl, že méně znamená více. Ale hlavně u něj vidím práci barev nad rozbitím jednolitosti odstínů na podložce. Vypadá to opravdu o hodně lépe, než ta hnědá hmota s kobercem.

Asi ta "patyna" nebude jen o nakydání krupičné kaše na mizerně slepený model s dojmem, že se tím zakryje nějaká ta chyba. Jsem rád, že se o tom přesvědčí každý, kdo to zkusí. Ti ostatní budou stále tvrdit nesmysl z první věty.

Jen houšť a větší kapky chlapci

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 12 Mar 2009 15:26

Je to môj prvý poliak, moje prvé blato, moja prvá tráva, moja prvá blatená podložka a to že to vyzerá ako "hnedá hmota s kobercom" je možno pravda, ale ja som rád, že som to vôbec dokončil...takže sa kľudne smejte, mne je to jedno ... :big smile:
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby serpens » 12 Mar 2009 15:33

Myslim, ze smiat sa ti tu nikto nebude. A uz vobec by som to nejak vyrazne neodsudzoval. Spomen na takeho LUMMEHO. Za pol roka dostanes chut a prebehnes to farbami znova a bude to zas vypadat uplne inak a verim, ze len a len lepsie.

Prve dokoncenie:
Image

Druhe dokoncenie:
Image

A vobec spider vyhral so smetiakom a teraz gentlemansky prenechava vyhru radovi, co nevidite :big smile:
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
Patero | 48
Posts: 1415
Name: Jozef Kráľ
Location: Lakšárska Nová Ves

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Patero » 12 Mar 2009 16:42

jj.... ten smetiak je genialny..... a tieto oba stroje sú super urobené, len Rado-Wanov je o dezén lepší.... :P no a o stupeň lepšie blato? :ops:

ako by povedal Fito: Šak klídek, né? O nič nejde......... :vicotry:
[col]%|[/col]

User avatar
Pushkin | --
Posts: 255
Name: Jano
Location: Praha

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Pushkin » 13 Mar 2009 01:35

Tak na začiatok....
Máte obaja môj obdiv za dokončenie tohto skvéleho modelu. Ja si netrúfam, zatial odpočíva na úplnom spodku archívu.
SoRry Spider ale môj hlas dostal Rado-Wan.... tu je moje odôvodnenie.
- to Spider : .....tvoj Kraz sa mi páči asi viac /chcelo by to lepšie fotky ...nafoť cez deň, (alebo pri rozptílenom svetle)vyváž bielu, pohraj sa s fotkou ...bo aj na tom závisí ako sa kto rozhoduje/ ale nepáči sa mi dioráma./tráva, strom ....atď./ Hodnotil som celú stavbu ako celok.
- to Rado-Wan:....ako celok to pôsobí na mňa lepšie až na tú hroznú retiazku vzadu na korbe. /...máš u mňa plusko, za fotky... síce su kúsok rozmazané ale farebne reálnejšie/
Tak na koniec...
Celé hlasovanie je o subjektívnom pozorovaní fotiek/naživo by hlasovanie mohlo dopadnúť úplne inak.../.
To je z mojej strany
všetko.
Moja galeria
PAPIER....tak to už je aká paráda !
C8H10N4O2 - user !

User avatar
serpens | 42
a.k.a. hado
Posts: 8906
Name: Miro
Location: Žilina
Contact:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby serpens » 14 Mar 2009 00:49

Anketu nechame do nedele - bude stacit, ci chcete dlhsie?
"Art without engineering is dreaming. Engineering without art is calculating." Steven K. Roberts

User avatar
Dejv | --
Posts: 260
Location: Benešov, Česká republika

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby Dejv » 14 Mar 2009 09:07

Zdravím...kraz mě nějak k srdci nepřirostl, takže z celého tématu mě nejvíc dostala výroba stromu od Spidera, z toho jsem cítil pěkné nadšení z tvorby něčeho nepoznaného, bohužel to zazdila ta kobercová tráva a nereálný odstín hnědé. No co, až bude chuť určitě se dá vyrobit nové. Hlas tedy dávám Rado-wanovi a oběma vám gratuluju k dokončení :)

User avatar
spider | 34
Posts: 1114
Name: Stano
Location: Trenčín

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 - SpiDeR vs. Rado-Wan

Postby spider » 14 Mar 2009 11:03

Myslím, že víťaz je jasný, takže stačí do nedele.
правда у воді не тоне і в огні не горить
Working on: KrAZ 255b

Return to “Vojenská technika // Military Vehicles”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests