TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

toudi_sk

User avatar
Zášek | 31
Posts: 166

Re: toudi_sk

Postby Zášek » 11 Sep 2011 13:28

Tak všechno nej! :haha:

A koukej do dalších narozenin dodělat ty kostlivce co máš :P

User avatar
Drotik | 55
Posts: 1276
Name: Vlado
Location: Bratislava

Re: toudi_sk

Postby Drotik » 11 Sep 2011 14:02

Všetko len to naj :wink:
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.

User avatar
Zavislak | --
† 17.08.'12
Posts: 1584
Name: Ondrej
Location: Stará Turá, Bratislava

Re: toudi_sk

Postby Zavislak » 11 Sep 2011 14:38

hej kamo, vše naj! :wink:

Weselan | 51
Posts: 188
Name: Michal
Location: Veselí nad Moravou
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Weselan » 11 Sep 2011 14:47

Taky třepu tlapkou.Vše nej

User avatar
ELEFANT | 54
Posts: 1267
Name: Radek Lamche
Location: Dolní Benešov ČR
Contact:

Re: toudi_sk

Postby ELEFANT » 11 Sep 2011 15:26

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/hGplrkTXg6P6goriGxuR.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/hGplrkTXg6P6goriGxuR_thumb.jpg[/imgg]
Milane všechno nejlepší :wink:

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Oliver » 11 Sep 2011 16:23

Všetko dobré .. :big smile:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Zax | 55
Posts: 1510
Name: Miro
Location: Považská Bystrica
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Zax » 11 Sep 2011 16:34

Takisto sa pripajam aj ja, a prajem ti vsetko najlepsie k narodeninam :wink:

User avatar
Roman | 52
4K+
Posts: 4352
Name: Roman
Location: doma

Re: toudi_sk

Postby Roman » 11 Sep 2011 16:50

zivjooo,zivjooo,mnoga ljeta zivjoooo

User avatar
Dody | 36
Posts: 1245
Name: Dominik
Location: Borský Mikuláš / Ružomberok
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Dody » 11 Sep 2011 18:07

prajem vsetko najlepsie

User avatar
Major | 67
Veľký milovník Tatier
Posts: 1665
Name: Oto
Location: Tőketerebes
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Major » 11 Sep 2011 20:22

:P
Oslávime na hvezdárni...?? :big smile:
Nech Ťa zdravie a optimizmus neopúšťa. /pohlavnú sviežosť hádam nemusím... vhodného smajlíka som nenašiel/
"Komu není dáno, tomu se nedá dát." J.Werich

Return to “Vitajte! // Welcome!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests