Tak po dvou letech trochu popojedem s kompletací. Nejprve motor, u kterého jsem se kvůli tomu potrubí pěkně zasekl, po studiu desítek fotek mě přestalo bavit vymýšlet detailní drátkování a zvolil jsem nejjednodušší řešení, jen ty tlusté trubky okolo, v modelu je to jinak navržené zcela mimo realitu.


Dále interiér, v modelu chybí stanoviště velitele s ovládáním děla, tak jsem si je podle dostupných fotek vyrobil, to mě bavilo a mám z něj radost. Koukám, že mi letí opěrátko ke straně, nevadí, ještě není přilepené, stejně jako podstavec děla, kvůli následnému napasování do předního pancíře. Ještě jsem tam přidal sedačku pro radistu. Držák periskopu je vytištěn obráceně, ale to není nic fatálního.


Přední pancíř před nalepením a jen tak pro radost dvě fotky s hlavní nasucho:


Příště zadekluju boky a nalepím obšívku, snad sedne geometrie, aby byla sundavací střecha a kryt motoru. Pěkný den přeju
