Page 2 of 6

Re: Objednakva Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 13 Jul 2012 13:44
by tomas81
Tak teda aj ja.
2ks 30 cm
1 ks 60 cm
platba prevodom a odber doriešime. Možno Nitra. :victory:

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 13 Jul 2012 20:59
by Fito
Ja uz jedno 20cm kovove pravitko mam, ale ked si tolkati objednavaju tak to aj ja musim.
1x 30cm
1x60cm do archlieva.

odber Nitra, platba ako povies
dik

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 16 Jul 2012 09:00
by Trak-Tor
Poprosím 1ks 30cm pravítka.
Platba prevodom, odber osobne v NR.
Ďakujem!

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 18 Jul 2012 17:00
by Marian
Pravítka už mám doma díkes. :victory:

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 18 Jul 2012 18:02
by ivant
ahojte do kedy je otvorená objednávka?

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 18 Jul 2012 19:10
by pisho66
Ivan - objednávka je otvorená stále, dokým nezrušia obchod alebo prestanú vyrábať. Kupovať môžem stále a pri dákej akcii sa to odovzdá, až pokiaľ bude záujem.

Off topic: Marián - to bola celkom náhoda, že si išiel akurát autobusom okolo, som potom aj do obchodu zabudol ísť.

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 18 Jul 2012 19:33
by ivant
a ktorý je to obchod ,kde je ,ako sa volá :wink:

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 18 Jul 2012 19:39
by pisho66
Hybox v bystrici. Prednedávnom som to iba tam našiel.

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 18 Jul 2012 19:48
by ivant
pozerám že tam predávaju aj proxon asi tam niekedy zabludim dík :P

Re: Objednavka Pisho66 - ocelove pravitka

Posted: 07 Sep 2012 22:02
by jacky
aj ja by som poprosil 30cm šírka 2,5 cm, hrúbka 0,95 mm. 1,20 eur, odber v Nitre. Dakujem