Page 2 of 4
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 24 Oct 2012 18:04
by toudi_sk
ale čo by som chcel za cca 5 evri od Modeliku že jo
kvalitný model? ale držím palce, nech to sedí ako má/ bolo autorom pôvodne zamýšľané
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 24 Oct 2012 20:16
by borog34
Po tom čo som čítal recenzie na toto ferrari som kvalitu ani nečakal (tie kolesá to len potvrdzujú, keď je priemer vnútorného otvoru boku plášťa väčší o cca 1,5 mm tak to asi nebude problém u mňa

už sa mi podarilo spáchať aj lepšie) a ani nemám nejaké očakávania od modelu, len som bol zvedavý či je to vôbec zlepiteľné

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 24 Oct 2012 22:17
by viktor
Boris, pri lepení kolies k autu si daj potom pozor, že šípky pri nápise Bridgestone smerujú v smere jazdy.
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 24 Oct 2012 22:52
by borog34
Vidíš, to je ďalšia vec na ktorú som zabudol a ktorú poliaci odflákli

boky plášťov sú všetky rovnaké takže je to asi jedno, jediným rozlišovacím prvkom je biely pásik na plášťoch ktorý by mal byť bližšie k monopostu (ale kľudne ma oprav ak sa mýlim

) celkom som zvedavý čo za hybrid z toho nakoniec vznikne

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 25 Oct 2012 19:51
by viktor
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 25 Oct 2012 22:54
by serpens
Ked tak pozeram spatne na tu fotku od viktora, tak musim povedat, ze tie formule vtedy padali hrozne

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 26 Oct 2012 16:45
by toudi_sk
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 26 Oct 2012 17:52
by borog34
Možno bude aj nejaký ten doutníček ale to je ešte skoro nad tým dumať, chcel by som dokončiť najprv toto Ferrari a potom doraziť aj Lotus

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 17 Feb 2013 17:06
by borog34
Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 26 Feb 2013 20:14
by borog34