Page 2 of 4

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 24 Oct 2012 18:04
by toudi_sk
ale čo by som chcel za cca 5 evri od Modeliku že jo
kvalitný model? ale držím palce, nech to sedí ako má/ bolo autorom pôvodne zamýšľané

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 24 Oct 2012 20:16
by borog34
Po tom čo som čítal recenzie na toto ferrari som kvalitu ani nečakal (tie kolesá to len potvrdzujú, keď je priemer vnútorného otvoru boku plášťa väčší o cca 1,5 mm tak to asi nebude problém u mňa :shocked: už sa mi podarilo spáchať aj lepšie) a ani nemám nejaké očakávania od modelu, len som bol zvedavý či je to vôbec zlepiteľné :P

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 24 Oct 2012 22:17
by viktor
Boris, pri lepení kolies k autu si daj potom pozor, že šípky pri nápise Bridgestone smerujú v smere jazdy.

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 24 Oct 2012 22:52
by borog34
Vidíš, to je ďalšia vec na ktorú som zabudol a ktorú poliaci odflákli :scorn: boky plášťov sú všetky rovnaké takže je to asi jedno, jediným rozlišovacím prvkom je biely pásik na plášťoch ktorý by mal byť bližšie k monopostu (ale kľudne ma oprav ak sa mýlim :wink: ) celkom som zvedavý čo za hybrid z toho nakoniec vznikne :P

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 25 Oct 2012 19:51
by viktor
ten biely pásik by mal byť skutočne bližšie k trupu:
http://img.fotocommunity.com/Rundstreck ... 557743.jpg

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 25 Oct 2012 22:54
by serpens
Ked tak pozeram spatne na tu fotku od viktora, tak musim povedat, ze tie formule vtedy padali hrozne :(

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 26 Oct 2012 16:45
by toudi_sk
tiež mám rád klasickejšie tvary

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 26 Oct 2012 17:52
by borog34
Možno bude aj nejaký ten doutníček ale to je ešte skoro nad tým dumať, chcel by som dokončiť najprv toto Ferrari a potom doraziť aj Lotus :P

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 17 Feb 2013 17:06
by borog34
Trošku to tu oživím


p.s. s motorom som sa nejak nešprtal, aj tak z neho moc vidieť nebude :bad smile:

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 26 Feb 2013 20:14
by borog34
Pribudli zadné závesy ale chvíľami som mal chuť to vyšmariť hore komínom, kým som došiel na to ako tie závesy majú byť nalepené :bad smile: