Page 2 of 10

Re: Orlik

Posted: 12 Feb 2015 11:50
by papierovy zralok
Nove vecicky od Orliku:


Re: Orlik

Posted: 10 Apr 2015 22:22
by Weselan
Letadlo od zítra v prodeji

Re: Orlik

Posted: 23 Apr 2015 19:06
by Weselan
Od zítra v prodeji

Re: Orlik

Posted: 23 Apr 2015 22:04
by majos
Oh yeeee. Konecne bude aj slusna Mi-1 ka:)) Skoda, ze bude so sachovnicami....M

Re: Orlik

Posted: 19 Jun 2015 20:44
by Weselan
Za pár dní v prodeji

Re: Orlik

Posted: 19 Jun 2015 20:58
by petopato
Kde som ja len tú Tatru videl? :P

Re: Orlik

Posted: 19 Jun 2015 21:05
by terenkoza
Halo :victory:

Boze...sak lukas nakreslil... To mal v hradku.

Re: Orlik

Posted: 20 Jun 2015 01:35
by mumodeanel
počkej, ta tatra je od Petera Urbana

Re: Orlik

Posted: 01 Jul 2015 20:58
by Fito
Toto je od dnes v predaji


A toto vymyslel Orlik, celkom zaujimava akcia
Dodając do koszyka produkty o łącznej wartości co najmniej 101 zł możesz dodatkowo kupić 1 dowolny model z listy promocyjnej Wydawnictwa ORLIK
50% taniej!

To jeszcze nie koniec... Przy zakupach o wartości co najmniej 201 zł rabat wzrasta - za 1 dowolny model z listy promocyjnej Wydawnictwa ORLIK zapłacisz aż o
90% taniej!

...a za każde kolejne wydane 200 zł w tym samym zamówieniu możesz kupić kolejny, dowolnie wybrany model z listy promocyjnej Wydawnictwa ORLIK za który zapłacisz również o
90% taniej!

Re: Orlik

Posted: 04 Sep 2015 05:25
by Weselan
Pár chystaných modelů pro mladší aj starší.