Page 2 of 8
Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 29 Nov 2014 21:30
by Oliver
Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 30 Nov 2014 14:47
by Oliver
Krátko pred odchodom som stihol ešte nejakú drobotinku.
Najbližšie dúfam, že motor na budúci víkend. Uvidíme, čo nám nadelia v škole.
Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 05 Dec 2014 02:04
by Štefan Húska
Tu je celkom dobrý detail pravej strany motoru

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 07 Dec 2014 13:57
by Oliver
Pekný, ale malý obrázok to je. Ďalší postup na motore bude až pri osadení do priestoru. Neviem teraz koľko tam bude miesta, takže uvidím neskôr.
Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 07 Dec 2014 14:01
by Oliver
Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 07 Dec 2014 15:52
by Štefan Húska
Ešte rúrky vpredu a je to super
Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 07 Dec 2014 22:47
by Oliver
Rúrky budú, ale ako som spomínal, najprv by som ho aspoň nasucho rád vložil na svoje miesto. Chcem vidieť ako to bude vypadať a hlavne koľko tam bude miesta.
Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 08 Dec 2014 01:31
by Štefan Húska
Miesta je tam dosť ale keď oplechuješ tak všetko zmizne pod kapotou
Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 10 Dec 2014 22:43
by Oliver
Ahoj. Dnes som zrobil dve plynové masky, ale popruhy sa mi tam nejak nepáčia, ešte uvidím či ich tam dám. Ďalej som sa hral s tým "operadlom" čo je na ľavej stene. A zrobil som tiež tú oblú potvorku - vypadá ako kanister. Nemám rád takéto diely. Ale tie tri prúžky po obvode to vylešujú o niečo.

Re: Sd.Kfz. 250/3 "Greif" /GPM/1:25
Posted: 13 Dec 2014 11:48
by Štefan Húska
Na sdkfz 251 bol tento rámik od spodu v kapote do ktorého zapadol ten poklop ale na greife ani 250/9 nieje tak ho nezabudni bo ja som zabudol a teraz ho tam musím vpratať, teda musím ho najprv vyrobiť a namaľovať
