Re: Santa Maria 1492 /Jano 100/ 1:96
Posted: 04 Feb 2015 22:08
Pôjdu ešte dve a po nalepení bočníc na všetko ešte jedna. Pozri sa do ostatných mojich lodí, vždy to tak robím. Dnes dám fotky z druhej, a zajtra z tretej.
Jano
Jano
Slovak modelers forum
https://pm.mymon.name:443/