Re: Sd.Kfz. 251/1 Ausf. C /GPM/ 1:25
Posted: 03 Aug 2017 23:08
no sa zapotíš.....Najbližšie pravdepodobne predné kolesá...
Hej, veď je teplo vonku celkom..no sa zapotíš.....Najbližšie pravdepodobne predné kolesá...
V pohode, nič sa nedeje. Týmto spôsobom ako si opisoval som to kedysi dávno skúšal na Wurfrahmenovi, ale tiež to nebolo ono. Hádam, že dnes by to už šlo lepšie, ale na to je teraz neskoro. No možno sa mi niekedy v budúcnosti dostanú pod ruky opäť tieto kolesá a budú zas o kus lepšie.Ahoj Oliver. Prepáč, ja som myslel, že predné kolesá myslíš hnacie predné a nie tieto..![]()
K tomu dezénu: ja ked som to lepil tak som lepil najskor prvu vrstvu, potom druhu a nakoniec tretiu. Ono kazda vrstva je dlhsia, lebo sa to pri lepeni postupne nabaluje, pocita sa s hrubkou papiera po obvode. Mne to vysko skoro presne, samozrejme nejaka mini odchylka tam je![]()
Neviem ci si pozeral aj moju temu v ktorej som to staval, najdes to vo vrakoch, ja som na tento model nemal nervy už![]()
http://papermodelers.sk/viewtopic.php?f=72&t=430
Nec sa dari..
.. zafarbiť sa dá vždy a pravdepodobne aj sa bude, ale motor.Však sú parádne tie kolesá, neviem čo špekuluješ. A keby niečo, zafarbiť sa to dá vždy.