Page 11 of 16
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 18:18
by Panther
Po spomínaných modeloch nejako bytostne netúžim ale tak z pasie si tipnem: 111 gramov (inšpirácia legendárnou Tatrou 111 je čisto náhodná)
A len tak na okraj ten polopás s 88čkou od airfixu som kedysi dávno mal a zlepil. Jó 7. ročník základnej školy to byly časy...

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 18:20
by sony
222gramov tipujem

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 18:38
by Eduard
156g

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 20:45
by Miso122
Gratulujem k dokončeniu

Teším sa na fotky

Môj odhad hmotnosti 172g.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 20:51
by johnny7
278g....sem s fotkami
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 20:58
by Jolaus
Dozvieme sa na konci
Na konci čoho?
Môj tip je 100gramov.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 21:03
by Dody
Ja iba nesutazne, neviem co by som robil z plastom,158g
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 21:07
by toudi_sk
274.5g
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 22:59
by Paly
Dozvieme sa na konci
Na konci čoho?
Môj tip je 100gramov.
A pravda, neuviedol som nejaký dátum "uzávierky", ale dajme tomu, že v nedeľu to vyhodnotím.
Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25
Posted: 21 Jan 2014 23:52
by Fisho
... môj tip 264g ....
