Page 11 of 16

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 18:18
by Panther
Po spomínaných modeloch nejako bytostne netúžim ale tak z pasie si tipnem: 111 gramov (inšpirácia legendárnou Tatrou 111 je čisto náhodná) :P
A len tak na okraj ten polopás s 88čkou od airfixu som kedysi dávno mal a zlepil. Jó 7. ročník základnej školy to byly časy... :girl:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 18:20
by sony
222gramov tipujem :P

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 18:38
by Eduard
156g :)

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 20:45
by Miso122
Gratulujem k dokončeniu :) Teším sa na fotky :victory: Môj odhad hmotnosti 172g.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 20:51
by johnny7
278g....sem s fotkami

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 20:58
by Jolaus
Dozvieme sa na konci
Na konci čoho?
Môj tip je 100gramov.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 21:03
by Dody
Ja iba nesutazne, neviem co by som robil z plastom,158g

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 21:07
by toudi_sk
274.5g

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 22:59
by Paly
Dozvieme sa na konci
Na konci čoho?
Môj tip je 100gramov.
A pravda, neuviedol som nejaký dátum "uzávierky", ale dajme tomu, že v nedeľu to vyhodnotím.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 21 Jan 2014 23:52
by Fisho
... môj tip 264g .... :red: