Page 11 of 28

Re: GPM

Posted: 29 Jan 2016 21:12
by Weselan
Další kamufláž je venku.Cena modelu i s lejzry 40 zlotých

Re: GPM

Posted: 02 Feb 2016 11:41
by Trak-Tor
MiG-21 - ZSSR AFGANISTAN 1983


Tá kamufláž je nejaká moc čistá...

Re: GPM

Posted: 02 Feb 2016 16:13
by sony
pekné rúrky.. osobne si myslím, že tá kamufláž je dosť krikľavá... na titulke sa mi páči viacej ten afganistan :P

Re: GPM

Posted: 17 Feb 2016 11:25
by papierovy zralok
Uz v predaji:


Re: GPM

Posted: 01 Mar 2016 14:32
by Trak-Tor
Oneskorenec z minulého roku - čudná nemecká lodička (aj pálené rebrá a podobné veci k tomu majú):


Re: GPM

Posted: 16 Apr 2016 17:05
by toudi_sk
Image

Re: GPM

Posted: 16 Apr 2016 22:21
by majos
Toudi, vzdy ma pri takomto niecom srdce zaplesa, ale pri stavbe by asi doplesalo :haha:

Tak trosku je to premrhana sanca, lebo to vyzera na slabsi GPM, tie ich top modely sa uz daju.

Este, ze som sa dal na kuzelky:) M

Re: GPM

Posted: 17 Apr 2016 08:28
by HlavaXXII
majos, podľa čoho usudzuješ, že sa jedná o slabší model a premrhanú šancu od GPM? Videl si niekde aj iné fotky, ako na obálke?
Ja to naopak beriem, ako príjemnú alternatívu k Halinskemu (viem neporovnateľné, ale...). Rafal Cieselski je podla mňa dostatočnou zarukou kvality a predpokladám, že to bude novo vytvorený model, keďže v dvojmiestnej verzii ho nikto nerobil. Ja si na neho určite robím zálusk :victory:

Re: GPM

Posted: 20 Apr 2016 09:09
by Trak-Tor
GPM vypustilo celú flotilu:


:wink:

Re: GPM

Posted: 05 Jul 2016 20:07
by toudi_sk
cena 50 zlotých

Image

Image
Toudi, vzdy ma pri takomto niecom srdce zaplesa, ale pri stavbe by asi doplesalo :haha:
tak niečo pre teba, GIANT 1/3 SCALE RC MESSERSCHMITT ME 262