majos, podľa čoho usudzuješ, že sa jedná o slabší model a premrhanú šancu od GPM? Videl si niekde aj iné fotky, ako na obálke?
Ja to naopak beriem, ako príjemnú alternatívu k Halinskemu (viem neporovnateľné, ale...). Rafal Cieselski je podla mňa dostatočnou zarukou kvality a predpokladám, že to bude novo vytvorený model, keďže v dvojmiestnej verzii ho nikto nerobil. Ja si na neho určite robím zálusk
