Page 12 of 17
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 03 Mar 2009 18:44
by Rado-Wan
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 05 Mar 2009 08:19
by WanRayen
Teda škoda že na vystave nebudem. 2 krazov vidieť vedľa seba jaj to by bo zážitok
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 05 Mar 2009 16:15
by Rado-Wan
no ja neviem či tam budu obidva... neviem či svojho stihnem...

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 07 Mar 2009 21:42
by spider
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 07 Mar 2009 21:44
by WanRayen
pekne. gratulujem k medaile
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 07 Mar 2009 23:15
by toudi_sk
pripajam sa ku gratulujucim

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 07 Mar 2009 23:44
by Rado-Wan
no môj kraz, no dalo by sa povedať že je už hotový, ale predsa tam sú nejaké drobnosti ktoré treba ešte spraviť, a náklad

ale veľa nechýba:DD aspoň týždeň ho nechcem ani vidieť

foto, no ah jaj..... (zle svetlo...) zajtra dám lepšie foto...
Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 07 Mar 2009 23:48
by spider
Hlavne že bľašku vidno

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan
Posted: 08 Mar 2009 23:53
by juraj_ziacik
Gratulujem obom......krásne modely...
