Page 12 of 17

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 03 Mar 2009 18:44
by Rado-Wan
ta tak no mam hasiaci ah jaj...
Image Image Image

na lepší nápis na hasiacom som sa nezmohol... :(

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 04 Mar 2009 23:22
by spider
SpiDeR (99%) & Rado-Wan (98%)


ImageImageImage
:beated:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 05 Mar 2009 08:19
by WanRayen
Teda škoda že na vystave nebudem. 2 krazov vidieť vedľa seba jaj to by bo zážitok

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 05 Mar 2009 16:15
by Rado-Wan
no ja neviem či tam budu obidva... neviem či svojho stihnem... :bad smile:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Mar 2009 21:42
by spider
No tak konečne som mal čas nafotiť...hotovo

ImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImage

Chcel som robiť vojakov, ale nestíhal som do Prešova, tak som to nechal tak...týmto považujem model za hotový. :beated:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Mar 2009 21:44
by WanRayen
pekne. gratulujem k medaile

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Mar 2009 23:15
by toudi_sk
pripajam sa ku gratulujucim :vicotry:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Mar 2009 23:44
by Rado-Wan
no môj kraz, no dalo by sa povedať že je už hotový, ale predsa tam sú nejaké drobnosti ktoré treba ešte spraviť, a náklad :ops: ale veľa nechýba:DD aspoň týždeň ho nechcem ani vidieť :D

Image

foto, no ah jaj..... (zle svetlo...) zajtra dám lepšie foto...

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 07 Mar 2009 23:48
by spider
Hlavne že bľašku vidno :devil:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 08 Mar 2009 23:53
by juraj_ziacik
Gratulujem obom......krásne modely... :dribble: