Page 12 of 16

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 00:36
by spider
187g

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 03:29
by martin1807
grAtulujem k dokončeniu a teším sa na fotky..;) Tiež nesutazne kedze plast nelepím a deti nemám.. :P 243g

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 15:41
by Paly
Takže konečne sú tu finálne fotky - bohužiaľ na niektorých vidno spoj papiera - musel som zlepiť 2xA3 výkresy, aby to pozadie bolo na fotenie ako-tak veľké :shocked: .
Neviem, čo by som mal ešte ohľadom modelu alebo úprav na ňom povedať, až sa niekto na niečo opýta, tak potom.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 15:46
by laki
ej bistu, poriadne si to zaprasil, blahozlema k dokonceniu
fotky tiez paradne :victory:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 16:10
by sako1
Dobre sa na to pozerá, parádny model.
m.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 16:19
by Paly
Ďakujem :)
Ešte som spravil takú rodinnú fotku všetkého, čo z mierky 1:25 doma mám. Nieje toho veľa, ale však času na rozrastanie zbierky je ešte dosť :)
A aj jedna fotka s modelom Krupp Protze. Už mi chýba len Opel Blitz a budem mať 3 najvyrábanejšie Nemecké nákladiaky z II. svetovej vojny :big smile: (1. Opel Blitz, 2. Mercedes-Benz L3000, 3. Krupp protze L2H143)


Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 17:27
by Panther
Paráda ako model tak aj fotky :still dreaming: Ovšem mám jednu pripomienku k prednej náprave. Myslím že by mala byť uchytená v strede. Takto na kraji som to ešte nikde nevidel neviem či by to tak mohlo fungovať. Ale to vidím ako chybu modelu

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 17:34
by Paly
Áno to som si všimol hneď pri stavbe, ale skontroloval som si to, takto to mal uchytené aj skutočný podvozok, zároveň to dalo prednej náprave troška vychýlenie smerom dozadu, takže lepšie behala cez nerovnosti :)

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 17:35
by Miso122
Gratulujem k dokončeniu. Vyzerá to perfektne. A ten zámok je funkčný? :shocked:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 17:38
by Roman
gratulujem,sehr gute arbeit. naprava je dobre,pozri sem
http://fahrzeuge-der-wehrmacht.de/Bilde ... i_18-1.jpg