Page 12 of 28

Re: GPM

Posted: 05 Jul 2016 22:21
by majos
majos, podľa čoho usudzuješ, že sa jedná o slabší model a premrhanú šancu od GPM? Videl si niekde aj iné fotky, ako na obálke?
Ja to naopak beriem, ako príjemnú alternatívu k Halinskemu (viem neporovnateľné, ale...). Rafal Cieselski je podla mňa dostatočnou zarukou kvality a predpokladám, že to bude novo vytvorený model, keďže v dvojmiestnej verzii ho nikto nerobil. Ja si na neho určite robím zálusk :victory:

Uprimne poviem, ze nevidel. Ale nielen v pripade GPM obal predava. Nezda sa mi prevedenie detailov a najma farby. Ale ako model to moze sediet pekne, mna vsak uz tesi Hal. Ale co uz, mna zlakali tie kuzelky:))) M

Re: GPM

Posted: 05 Jul 2016 22:22
by majos
Toudi, vzdy ma pri takomto niecom srdce zaplesa, ale pri stavbe by asi doplesalo :haha:
tak niečo pre teba, GIANT 1/3 SCALE RC MESSERSCHMITT ME 262[/quote]

Toudi, no to keby do cloveka mrdlo, tak mu aj ruku zlomi, ci? :)) M

Re: GPM

Posted: 25 Jul 2016 11:51
by HlavaXXII
majos, podľa čoho usudzuješ, že sa jedná o slabší model a premrhanú šancu od GPM? Videl si niekde aj iné fotky, ako na obálke?
Ja to naopak beriem, ako príjemnú alternatívu k Halinskemu (viem neporovnateľné, ale...). Rafal Cieselski je podla mňa dostatočnou zarukou kvality a predpokladám, že to bude novo vytvorený model, keďže v dvojmiestnej verzii ho nikto nerobil. Ja si na neho určite robím zálusk :victory:

Uprimne poviem, ze nevidel. Ale nielen v pripade GPM obal predava. Nezda sa mi prevedenie detailov a najma farby. Ale ako model to moze sediet pekne, mna vsak uz tesi Hal. Ale co uz, mna zlakali tie kuzelky:))) M
Tak beriem späť. Mal si pravdu. Videl som náhľady na stránky modelu.Premrhaná šanca, prekreslený starý model a ponechaná konštrukcia na dve wregy :beat plaster: Kto už len toto dnes používa...

Re: GPM

Posted: 16 Sep 2016 16:27
by toudi_sk

Re: GPM

Posted: 17 Sep 2016 19:12
by vasik1
Pozeral som ten Flak aj na stránke a nikde som sa nedopátral, či sa dá z toho podvozku zložiť, tak ako to mal kedysi Halinski:


Re: GPM

Posted: 27 Sep 2016 14:22
by vasik1


GPM dalo "von" nový tank - izraelský Centurion, no nie som dvakrát nadšený. Celý model na mňa pôsobí príliš "hračkársky"...škoda :confuse:

http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/wo ... ael-1967-r


Re: GPM

Posted: 18 Nov 2016 00:31
by terenkoza
halo :victory:

nieco zo suskandy :



ako leszek napisal "eksresova posylka" a v sobotu bude v bb na sutazi. takze kto bude chciet, bude model k nahliadnutiu. :victory:

Re: GPM

Posted: 27 Jan 2017 12:21
by papierovy zralok
Na stranke GPM sa objavilo toto:


Re: GPM

Posted: 28 Jan 2017 00:30
by Marmat
Ďalšie modely od GPM:
2 ks z kategórie upravených a dolpnených reedicií.

a tri úplne nové

Ten palác normálne že must have. :victory:

Re: GPM

Posted: 02 Mar 2017 22:40
by toudi_sk
A ten już jest. Aufklarungspanzer - w opracowaniu Marka Górala