Page 12 of 28
Re: GPM
Posted: 05 Jul 2016 22:21
by majos
majos, podľa čoho usudzuješ, že sa jedná o slabší model a premrhanú šancu od GPM? Videl si niekde aj iné fotky, ako na obálke?
Ja to naopak beriem, ako príjemnú alternatívu k Halinskemu (viem neporovnateľné, ale...). Rafal Cieselski je podla mňa dostatočnou zarukou kvality a predpokladám, že to bude novo vytvorený model, keďže v dvojmiestnej verzii ho nikto nerobil. Ja si na neho určite robím zálusk

Uprimne poviem, ze nevidel. Ale nielen v pripade GPM obal predava. Nezda sa mi prevedenie detailov a najma farby. Ale ako model to moze sediet pekne, mna vsak uz tesi Hal. Ale co uz, mna zlakali tie kuzelky:))) M
Re: GPM
Posted: 05 Jul 2016 22:22
by majos
Toudi, vzdy ma pri takomto niecom srdce zaplesa, ale pri stavbe by asi doplesalo

tak niečo pre teba,
GIANT 1/3 SCALE RC MESSERSCHMITT ME 262[/quote]
Toudi, no to keby do cloveka mrdlo, tak mu aj ruku zlomi, ci?

) M
Re: GPM
Posted: 25 Jul 2016 11:51
by HlavaXXII
majos, podľa čoho usudzuješ, že sa jedná o slabší model a premrhanú šancu od GPM? Videl si niekde aj iné fotky, ako na obálke?
Ja to naopak beriem, ako príjemnú alternatívu k Halinskemu (viem neporovnateľné, ale...). Rafal Cieselski je podla mňa dostatočnou zarukou kvality a predpokladám, že to bude novo vytvorený model, keďže v dvojmiestnej verzii ho nikto nerobil. Ja si na neho určite robím zálusk

Uprimne poviem, ze nevidel. Ale nielen v pripade GPM obal predava. Nezda sa mi prevedenie detailov a najma farby. Ale ako model to moze sediet pekne, mna vsak uz tesi Hal. Ale co uz, mna zlakali tie kuzelky:))) M
Tak beriem späť. Mal si pravdu. Videl som náhľady na stránky modelu.Premrhaná šanca, prekreslený starý model a ponechaná konštrukcia na dve wregy

Kto už len toto dnes používa...
Re: GPM
Posted: 16 Sep 2016 16:27
by toudi_sk
Re: GPM
Posted: 17 Sep 2016 19:12
by vasik1
Pozeral som ten Flak aj na stránke a nikde som sa nedopátral, či sa dá z toho podvozku zložiť, tak ako to mal kedysi Halinski:

Re: GPM
Posted: 27 Sep 2016 14:22
by vasik1
Re: GPM
Posted: 18 Nov 2016 00:31
by terenkoza
halo
nieco zo suskandy :
ako leszek napisal "eksresova posylka" a v sobotu bude v bb na sutazi. takze kto bude chciet, bude model k nahliadnutiu.

Re: GPM
Posted: 27 Jan 2017 12:21
by papierovy zralok
Na stranke GPM sa objavilo toto:

Re: GPM
Posted: 28 Jan 2017 00:30
by Marmat
Ďalšie modely od GPM:
2 ks z kategórie upravených a dolpnených reedicií.

a tri úplne nové

Ten palác normálne že must have.

Re: GPM
Posted: 02 Mar 2017 22:40
by toudi_sk