TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Moderator: Fito
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Nádhera, vôbec by som nepovedal, že je to papierový model, skôr by som to typoval na drevo, super... 
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Myslel som že sa vrátila Doris, a to Jano100....gratulácia obrovská
...rád sa pozriem na niečo, čo má hlavu a patu 
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger
-
slawomir kromer | --
- Posts: 50
- Name: slawek
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Jano super - GRATULUJE
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Gratuluujem krasny model 
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Ešte raz vďaka páni
Fito: čo bude ďalej, netuším, ale najskôr niečo z toho, čo mám doma. Taký Sao Gabriel od Seahorse ( je to sci - fi treba to prerobiť, ale to ja rád
) alebo Smok ( takisto potrebný dosť veľký zásah ) . Uvidíme, musím si to ešte premyslieť.
Skúsil som fotky v protisvetle, na západnej strane sa totižto začalo pred pár rokmi masívne stavať, a je tam... tu kabel, tu kabel... no slovom nefotiteľne. Kdeže sú tie časy, keď som videl z okna 3 km dlhý lán poľa ( 1985 )....
Možno Vás zaujmú. Tu sú.
Jano

Fito: čo bude ďalej, netuším, ale najskôr niečo z toho, čo mám doma. Taký Sao Gabriel od Seahorse ( je to sci - fi treba to prerobiť, ale to ja rád
Skúsil som fotky v protisvetle, na západnej strane sa totižto začalo pred pár rokmi masívne stavať, a je tam... tu kabel, tu kabel... no slovom nefotiteľne. Kdeže sú tie časy, keď som videl z okna 3 km dlhý lán poľa ( 1985 )....
Možno Vás zaujmú. Tu sú.
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Gratulujem. perfektné ako vždy.
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Pripájam sa aj ja, gratulujem k dokončeniu. Pre mňa je toto nedosiahnuteľná úroveň papierového modelárstva. Naozaj klobúk dole nie len za výsledok, ale predovšetkým za niekoľkoročnú trpezlivosť.
Mať doma model, pri ktorom si strávil 5 rokov života musí byť viac ako poklad. Ako poklad ho zrejme musíš aj strážiť (dotyky obdivovateľov).
Mať doma model, pri ktorom si strávil 5 rokov života musí byť viac ako poklad. Ako poklad ho zrejme musíš aj strážiť (dotyky obdivovateľov).
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
- Štefan Húska | 44
- 2K+
- Posts: 2701
- Name: Štefan Húska
- Location: Saalbach Österreich
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Ty kokso, to sú iné blesky na mozgy
gratulujem k dokončeniu 
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu
Musím lepiť kým mám slinu
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Parádne fotky, som rád že si to takto pekne nafotil. Bolo to tesné, ale tentoraz v silnej konkurencii na foto nesiaca to bolo zdielané druhé miesto ( takzvaný fotofinish) 
Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO
Ešte raz vďaka páni
Fito: neviem, čo je fotofinish
a neviem ani poriadne fotiť, pretože ma to nebaví, takže som rád, že sú fotky aké sú
Podstatné je, že som ten model konečne dokončil.
Jano
Fito: neviem, čo je fotofinish
Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest