TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Moderator: Fito

User avatar
kuratkoo | 45
Posts: 696
Location: Vrbové

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby kuratkoo » 24 Feb 2021 22:18

Nádhera, vôbec by som nepovedal, že je to papierový model, skôr by som to typoval na drevo, super... :wink:

User avatar
Kečup | --
Posts: 389
Name: Jožo
Location: Horná Poruba

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby Kečup » 27 Feb 2021 12:54

Myslel som že sa vrátila Doris, a to Jano100....gratulácia obrovská :P ...rád sa pozriem na niečo, čo má hlavu a patu :)
Jedného dňa pripláva moja loď,no pri mojom šťastí budem práve na letisku..
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dokončené:Pz III,Jagdpanzer IV,Jagdtiger,Jagdpanther, Pz IV, Pz V Panther, Pz I, T-34/76, Sdkfz 251
Pracujem: Pz VI Tiger

slawomir kromer | --
Posts: 50
Name: slawek

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby slawomir kromer » 27 Feb 2021 22:15

Jano super - GRATULUJE

User avatar
tatra813 | 30
Posts: 490
Name: Peter
Location: Banská Bystrica

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby tatra813 » 28 Feb 2021 12:47

Gratuluujem krasny model :victory:
Jeden musí robiť vždy,to čo sa páči ostatným .. V suchom doku -> SCHARNHORST 1/150 ..... áno, mám doma laser

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby Jano 100 » 28 Feb 2021 15:12

Ešte raz vďaka páni :wink:

Fito: čo bude ďalej, netuším, ale najskôr niečo z toho, čo mám doma. Taký Sao Gabriel od Seahorse ( je to sci - fi treba to prerobiť, ale to ja rád :bad smile:) alebo Smok ( takisto potrebný dosť veľký zásah ) . Uvidíme, musím si to ešte premyslieť.
Skúsil som fotky v protisvetle, na západnej strane sa totižto začalo pred pár rokmi masívne stavať, a je tam... tu kabel, tu kabel... no slovom nefotiteľne. Kdeže sú tie časy, keď som videl z okna 3 km dlhý lán poľa ( 1985 ).... :beat plaster:

Možno Vás zaujmú. Tu sú.

Jano

Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

User avatar
WanRayen | 49
Papierovy Kopernik
Posts: 3272
Name: Tino
Location: Prievidza
Contact:

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby WanRayen » 01 Mar 2021 13:23

Gratulujem. perfektné ako vždy.

User avatar
Oliver | 31
2K+
Posts: 2305
Location: Trenčín/Nová Dedinka
Contact:

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby Oliver » 01 Mar 2021 15:49

Pripájam sa aj ja, gratulujem k dokončeniu. Pre mňa je toto nedosiahnuteľná úroveň papierového modelárstva. Naozaj klobúk dole nie len za výsledok, ale predovšetkým za niekoľkoročnú trpezlivosť.
Mať doma model, pri ktorom si strávil 5 rokov života musí byť viac ako poklad. Ako poklad ho zrejme musíš aj strážiť (dotyky obdivovateľov). :haha:
Oliver

Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24

GALLERY

"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA

User avatar
Štefan Húska | 44
2K+
Posts: 2701
Name: Štefan Húska
Location: Saalbach Österreich

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby Štefan Húska » 01 Mar 2021 23:02

Ty kokso, to sú iné blesky na mozgy :jawbone: :dribble: :still dreaming: gratulujem k dokončeniu :wink:
Keď je model hotový, môžete ho postúpať :#)
Musím lepiť kým mám slinu

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby Fito » 05 Mar 2021 11:19

Parádne fotky, som rád že si to takto pekne nafotil. Bolo to tesné, ale tentoraz v silnej konkurencii na foto nesiaca to bolo zdielané druhé miesto ( takzvaný fotofinish) :victory:
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
Jano 100 | 56
Pán plachetníc
Posts: 1520
Name: Jano
Location: Humenné, Na Podskalku 62

Re: Anna Maria 1694 ( Jano100 ), 1:96 HOTOVO

Postby Jano 100 » 05 Mar 2021 19:41

Ešte raz vďaka páni :wink:

Fito: neviem, čo je fotofinish :bad smile: a neviem ani poriadne fotiť, pretože ma to nebaví, takže som rád, že sú fotky aké sú :wink: Podstatné je, že som ten model konečne dokončil.

Jano
Lepenia sa nebojte, na počet dielov nehľaďťe

Return to “Námorná technika // Watercrafts”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest