Page 13 of 16

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 17:56
by Paly
Áno zámok je funkčný, aby som ho nestratil tak sa dá aj "zavrieť" :)

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 17:58
by Miso122
A kľúčik máš kde? :P

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 18:06
by Paly
Stratil sa :-( ....šofér to otvára šperhákom :D

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 18:29
by pisho66
Veľmi pekná práca a navyše to množstvo funkčných prvkov tomu pridalo na zaujímavosti ako aj doplnky. Toto musím vidieť na živo :victory:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 19:09
by Jolaus
Ahoj.
Pekný kúsok. Gratulujem :wink: .

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 19:20
by johnny7
Klobuk dole sefe. Stavbu som az tak nesledoval, ale vysledok stoji za to. Velmi pekne spracovane detaily.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 19:36
by Matej
super zlepené aj zaprášené..gratulujem k dokončeniu.. :big smile:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 19:46
by jacky
4x som si prezeral fotky a čo dodať :jawbone: , neskutočne spacovaný model nadhera, teším sa na další model

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 20:53
by Dejv
Perfektní práce a reportáž, plná originálních postupů (zvlášť ta sedačka se povedla). Ve srovnání s Kruppem (ne že by byl špatnej) je vidět, jak ses modelářsky posunul. Dík za příjemné pokoukání :wink: .

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 22 Jan 2014 21:03
by mimapnd
uplne ze vau. velmi pekne. inak, ta sedacka je super, mohol si ju ale trosku "usediet", vies, pretlacit kustik od zadkov, lebo vyzera akoby na nej nikto nesedel...ale to len moj nazor. uz len nastartovat a ides. velmi dobra pracicka. takto prasit sa volakedy aj ja chcem naucit.