Page 15 of 16

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 23 Jan 2014 16:46
by Oliver
Neskutočne sa mi páči tá patina tie detaily. Parádna robota. Gratulujem aj ja. :big smile:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 23 Jan 2014 21:27
by LMD
Paly gratulujem pekné práca :victory:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 24 Jan 2014 14:53
by Brzdič
Mě tam moc neštymuje to ušpinění ,je to spíš jak rez než prach. Ale pokud jde o řemeslný zpracování je to pecka. :victory:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 25 Jan 2014 10:58
by Kečup
Veľká gratulácia :big smile: Hoci moja srdcovka sú tanky, aj s týmto nákladiakom si sa pekne popasoval :wink:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 25 Jan 2014 12:01
by Paly
Mojou srdcovkou sú tanky aj stíhače tankov, ale čo narobím, však Tiger leží bokom už skoro 2 roky :-( .... ale tento rok sa dočká...už čoskoro :big smile: .
A inak ak ešte niekto má záujem o tie modely, dnes môže tipovať, zajtra to uzavriem.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 26 Jan 2014 13:26
by Paly
Takže dnes vyhodnocujem tú malú tipovaciu súťaž :)
Tipy (zoradené vzostupne) :

Jolaus - 100 g
Panther - 111 g
Eduard - 156 g → 1. miesto
Dody - 158 g (nesúťažne)
Miso122 - 172 g → 2. miesto
Spider - 187 g (nesúťažne)
Foxy - 198,2 g → 3. miesto
Sony - 222 g
Martin1807 - 243 g (nesúťažne)
Fisho - 264 g
Toudi - 274,5 g
Johnny - 278 g

Takže výhercovia sú známi a nikdy by som nebol povedal, že niekto tipne navlas presne - Teda Eduard :D
A ak ma pamäť neklame, Miso122 nedávno vyhral aj v tipovačke o hmotnosti Fitovho balíka z Poľska, takže si naňho treba dávať pozor, prípadne mu nabudúce už vopred odovzdať cenu, lebo tipy mu fakt idú :dhh:
Takže Eduard si môže prvý vybrať z modelov a adresu poprosím do správy :)


Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 26 Jan 2014 13:28
by johnny7
Whohooo...tipol som najviac.

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 26 Jan 2014 13:30
by Eduard
1x v živote som niečo vyhral :victory: :haha:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 26 Jan 2014 13:40
by Paly
Takže Eduard mi písal, že si Berie Sd.Kfz. 8 + Flak, Miso122 si môže vybrať zo zvyšných dvoch a tým bude aj rozhodnuté, čo ostane Spiderovi :)
Johnny7 - ba veru mňa tá hmotnosť samého prekvapila, po tých mesiacoch čo som to obracial v paprčiach by som nebol povedal, že to má menej ako štvrť kila, som to musel odvážiť ešte na jednej váhe, aby som sa uistil :haha:

Re: Mercedes - Benz L 3000 /MODELIK/ 1:25

Posted: 27 Jan 2014 00:17
by spider
Ale no, ja som si len tak tipol. Plasťák robiť nebudem, tak ho kľudne venuj niekomu kto ho zlepí :big smile:

Jo a k modelu. Má to možno pár drobných múch, no aj tak celkovo super spracované!