TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

GPM

Moderator: Trak-Tor

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 30 Dec 2019 10:52



:)
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: GPM

Postby petopato » 30 Dec 2019 13:11


Mňa zaujalo toto. Nájde sa niekde lepší náhľad ako je na stránkach GPM?

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 30 Dec 2019 13:39


Mňa zaujalo toto. Nájde sa niekde lepší náhľad ako je na stránkach GPM?
Mám len toto:
klep.gpm.pl/modele-kartonowe/pojazdy-cywilne/1/25-24/zetor-8011
Možno na fóre u susedov to niekto lepí...
:wink:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
iconmaster | 37
Last man standing
Posts: 7647
Name: Peter Jankovič
Location: Želiezovce
Contact:

Re: GPM

Postby iconmaster » 30 Dec 2019 14:51

Podľa mňa zdiela nejaké diely s červeným Ursusom:
https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/p ... aw-laserow

Ten bol tuším dostupný už aj v Nitre.

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 30 Dec 2019 15:00

Ale povedzme si pravdu, kto by už len lepil traktor... :beat plaster:
-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
petopato | 55
12 násobný gulášmajster!
Posts: 4445
Name: Peter Židuliak
Location: Šahy
Contact:

Re: GPM

Postby petopato » 30 Dec 2019 18:35

To som videl, len som chcel nejaký náhľad do vystrihovačky, čo to náhodou nie ten od Agromodels, podľa pneu mám veľké podozrenie. Nevadí, nemusím mať všetko, aj tak by som to nemal kedy lepiť.
Ale povedzme si pravdu, kto by už len lepil traktor... :beat plaster:
Kým to nie je Trak-tor, ja by som ho kľudne zlepil :P

User avatar
mimapnd | --
Fordsonman
Posts: 2118
Name: M.

Re: GPM

Postby mimapnd » 30 Dec 2019 19:25

To som videl, len som chcel nejaký náhľad do vystrihovačky, čo to náhodou nie ten od Agromodels, podľa pneu mám veľké podozrenie. Nevadí, nemusím mať všetko, aj tak by som to nemal kedy lepiť.
Ale povedzme si pravdu, kto by už len lepil traktor... :beat plaster:
Kým to nie je Trak-tor, ja by som ho kľudne zlepil :P
Myslim, ze to nie je ten. Kolesa maju iny kunstrukciu. Zopar kuskov som zobral na sklad. Autor je nejaky rus Yevhenii Kistanov. Mozem spravit zopar foto navodoviek a dielov ako nahlad, lebo ten na GPM je taky nijaky...
M.

User avatar
majo | 35
Posts: 477
Name: Marián
Location: Danišovce
Contact:

Re: GPM

Postby majo » 14 Jan 2020 09:59

Nie je to ten od Agromodels
Zaobstaral som si oba, ako Ursus aj Zetor. Porovnal som si diely a sú totožné. Iná je len predná náprava, samozrejme označenie a farba, inak sú modely zhodné. :big smile:


"Ži preto, aby si niečo dokázal.
Dokáž niečo, aby vedeli, že si žil."




User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 03 Feb 2020 17:10

-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

User avatar
Trak-Tor | 54
2K+
Posts: 3784
Name: Juraj
Location: Bratislava
Contact:

Re: GPM

Postby Trak-Tor » 12 Mar 2020 22:07



:victory:



-- Ani budúcnosť už nie je to, čo bývala... --
Moja galéria

Return to “Nové modely na trhu // New Models at the Market”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests