TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Pomoc
Re: Pomoc
stale to tak zobrazuje, ale ked prepisem https na http tak sa to zobrazi
Armin is the best
Re: Pomoc
Ahojte. Mám otázku na odborníkov v odbore koľajovej techniky. Existuje nejaká stavebnica baníckej železničnej techniky? Či nákladné, osobné vagony alebo rušne to je viacmenej jedno. Mám skôr záujem o tvorbu vydavateľstiev, nie free online modely.
- martin1807 | 31
- 2K+
- Posts: 2772
- Name: Martin Bilý
- Location: Medzilaborce/ Praha
Re: Pomoc
Niesom odborník, ale voľakedy som lepil od Modeliku tento model : GLS 30Ahojte. Mám otázku na odborníkov v odbore koľajovej techniky. Existuje nejaká stavebnica baníckej železničnej techniky? Či nákladné, osobné vagony alebo rušne to je viacmenej jedno. Mám skôr záujem o tvorbu vydavateľstiev, nie free online modely.
Skús pozrieť stránky Modeliku. Tam nájdeš hromadu koľajových vozidiel a možno aj to čo hľadáš.
Re: Pomoc
Díki Martin za odpoveď.
Možno neuveríš, ale presne do tej istej mašinky (ale v menšej mierke) som sa pri prechádzaní online obchodov zahľadeľ.
Keď už je tá Vianočná objednávka, tak som sa hecol, že si kúpim a snáď aj úspešne zlepím konečne niečo iné ako F1tku. Spočiatku som nevedel čo si vybrať, ale keďže som absolvent baníckej faktulty, chcel som mať nejakú symbolickú modelársku spomienku. Ale modelov je strašne veľa! A navyše všetky želzničné modely sú "bežné" modely, a nič nie je vyslovene banícke. O GLS 30 som trochu googlil a mala to byť "priemyselná" lokomotíva. Čo by mohla s prižmúrenými očami u mňa prejsť (má pekné nákladné vozíky
). Ak nič iné nenájdem, tak asi zoberiem túto mašinku. Ale ešte má pár online shopov čaká.....
Možno neuveríš, ale presne do tej istej mašinky (ale v menšej mierke) som sa pri prechádzaní online obchodov zahľadeľ.
Keď už je tá Vianočná objednávka, tak som sa hecol, že si kúpim a snáď aj úspešne zlepím konečne niečo iné ako F1tku. Spočiatku som nevedel čo si vybrať, ale keďže som absolvent baníckej faktulty, chcel som mať nejakú symbolickú modelársku spomienku. Ale modelov je strašne veľa! A navyše všetky želzničné modely sú "bežné" modely, a nič nie je vyslovene banícke. O GLS 30 som trochu googlil a mala to byť "priemyselná" lokomotíva. Čo by mohla s prižmúrenými očami u mňa prejsť (má pekné nákladné vozíky
Re: Pomoc
Ja keď sa spomenie železnica z baní ma automaticky napadne tento model: https://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/k ... ony-koleby.
Oliver
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Na stole: STURMTIGER
Naposledy dokončené: Stielhandgranate 24
GALLERY
"The master derives from his art."
https://www.youtube.com/channel/UC_Sxcj ... J1yC951EKA
Re: Pomoc
mám problém s myšou, ak chcem pohybovať kurzorom správne, musím ju otočiť o 90°v smere hodinových ručičiek,
takže smer doľava je kurzor hore, doprava je dole, hore je doprava, dole je doľava...
nejaké tipy, čo s tým prosím?
takže smer doľava je kurzor hore, doprava je dole, hore je doprava, dole je doľava...
nejaké tipy, čo s tým prosím?
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Pomoc
Skúšal si pripojiť inú myš, či robí to isté?
Tuto píš nejaké možné dôvody/riešenia:
https://superuser.com/questions/151758/ ... 90-degrees
Tuto píš nejaké možné dôvody/riešenia:
https://superuser.com/questions/151758/ ... 90-degrees
Re: Pomoc
dnes prídem, zapnem, myší kurzor nikde, vytiahnem ten malý bazmek zozadu, zasuniem a "zrazu" išla normálne, ale čo čakať od 32-bit Win 10 na pomalom počítači s malou pamacú
tak čakám, kedy zase zblbne, kamarátka z Brna kúpila optickú myš na kábel a robí presne to isté, ale sústavne
tak čakám, kedy zase zblbne, kamarátka z Brna kúpila optickú myš na kábel a robí presne to isté, ale sústavne
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest