fakt záhada ten Belkin router
TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ
LINK NA VLAKNO TOŤ
Pomoc
Re: Pomoc
Tak som zmenil DNS na 8.8.8.8 a 8.8.4.4 a už som to nepostrehol odvtedy že by to robilo
fakt záhada ten Belkin router
fakt záhada ten Belkin router
Armin is the best
Re: Pomoc
ahoj
vedel by odbornik pomoct?
od vcera vo win 10 sa mi po spusteni pc na chvilu spusti prikazovy riadok, ktory potom spusti internet explorer ktory chce spustit tuto stranku
zipansion.com/2m3if
objavilo sa to po nainstalovani pc hry beam ng drive, hru som odstranil a stale to vyskakuje
musim ju rucne zavret,potom sa to zas ukaze pri dalsom zapati pc
ako sa toho zbavit aby to viac nespustalo?
vopred dakujem za pomoc
vedel by odbornik pomoct?
od vcera vo win 10 sa mi po spusteni pc na chvilu spusti prikazovy riadok, ktory potom spusti internet explorer ktory chce spustit tuto stranku
zipansion.com/2m3if
objavilo sa to po nainstalovani pc hry beam ng drive, hru som odstranil a stale to vyskakuje
musim ju rucne zavret,potom sa to zas ukaze pri dalsom zapati pc
ako sa toho zbavit aby to viac nespustalo?
vopred dakujem za pomoc
Re: Pomoc
Čafte,
chcel by som poprosiť ochotných prihlásených na facebook o zahlasovanie mojim dcérkam do školskej súťaže pod fotografiu
https://papermodelers.sk:443/download/i ... d846b3&t=1[/imgpl], na linku https://sk-sk.facebook.com/gmatkyalexie ... =3&theater spraví im to radosť,
celá súťaž je tu https://sk-sk.facebook.com/gmatkyalexie ... =3&theater, za zahlasovanie všetkým ďakujem
Vlado
chcel by som poprosiť ochotných prihlásených na facebook o zahlasovanie mojim dcérkam do školskej súťaže pod fotografiu
celá súťaž je tu https://sk-sk.facebook.com/gmatkyalexie ... =3&theater, za zahlasovanie všetkým ďakujem
Vlado
Úsmev dobrého človeka obdarí a nepriateľa naštve.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.
Kto chce, hľada spôsob, kto nechce, hľada dôvod.
Re: Pomoc
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
- iconmaster | 37
- Last man standing
- Posts: 7647
- Name: Peter Jankovič
- Location: Želiezovce
- Contact:
Re: Pomoc
Nič, Toudi len zrejme testoval nahrávanie obrázku..Neviem, čo zlé som napísal, iba som upozornil, že mi nejde nahrať obrázky z compu.
Re: Pomoc
Nič, Toudi len zrejme testoval nahrávanie obrázku..Neviem, čo zlé som napísal, iba som upozornil, že mi nejde nahrať obrázky z compu.
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests