Page 18 of 22

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 03 Nov 2011 19:19
by pet1972
Len sa hádajte....aj tak príde Ondro s FAMO-m, Radek s T-55 kou, Fitovič dokončí tiež TWARDEho a obaja ste v .....
na nehodnotenom mieste :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 03 Nov 2011 20:35
by vasik1
Off topic: ale aj v tej ....., chcem byť pred ním! (Bože, Miro nám dá, že mu tu sviníme to mŕtve vlákno bezduchými príspevkami :beaten:

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 03 Nov 2011 21:02
by petopato
Takže oživujem toto mŕtve vlákno, dokončil som zadný dvojdekel motora, na ktorý som použil zopár ivantoviek:

[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/aCqTKpCsxXasCl2wdFWm.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/aCqTKpCsxXasCl2wdFWm_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/A3vNtNzJGGYJfrJh6qFP.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/A3vNtNzJGGYJfrJh6qFP_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/2O1mnXM2pdTj73elKblJ.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/2O1mnXM2pdTj73elKblJ_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/Pl4HkEV2jl7wOSpJqn9j.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/Pl4HkEV2jl7wOSpJqn9j_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/LS4Kw8HUz9dokdH7TzNc.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/LS4Kw8HUz9dokdH7TzNc_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/HqzKlBp1Bs7N2UeKl8Na.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/HqzKlBp1Bs7N2UeKl8Na_thumb.jpg[/imgg]

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 03 Nov 2011 22:04
by Roman
kvalita,len tak dalej

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 04 Nov 2011 09:31
by johnny7
Pekne veru, ides to nechat pohyblive, alebo to zafixujes v nejake polohe?

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 04 Nov 2011 13:31
by petopato
Zatiaľ to skúsim nechať pohyblivé, aby Vasik mohol očumovať motor a prevodovku na výstave...

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 04 Nov 2011 21:40
by Fito
No ide ti to pekne, vidno ze sa snazis, nechaj to pohyblive, MY zeleninari si potrpime na detaily :P

::pozera o stranu dozadu, a vidi, a zavidi, ze Petopato uz ma tu svoju usulanu

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 05 Nov 2011 21:50
by petopato
Pomaly dokončujem korbu, chýbajú ešte nejaké svetlá, anténa atd. Dnes som porobil rukoväte a nahodil som poklop(uvedomujem si, že s takýmto čaptavým poklopom bude dosť ťažké pána učiteľa poraziť), zatiaľ je funkčný, ale neviem dokedy...


[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/xKdZ1ZqGlt8ocKS9XW7q.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/xKdZ1ZqGlt8ocKS9XW7q_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/b8MDJ56A79S2qndf4q4s.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/b8MDJ56A79S2qndf4q4s_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/gyGOW5yWEkBKWyIuH8Be.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/gyGOW5yWEkBKWyIuH8Be_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/pix26ZCDatGCUWWFUJDC.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/pix26ZCDatGCUWWFUJDC_thumb.jpg[/imgg]

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 05 Nov 2011 21:55
by iconmaster
Je to dobre a je to rusky stroj, takze drobne nepresnosti su dovolene. Napada mi otazka, ako ochranis interier a motorovy priestor ak to budes striekat? Na prirube k vezi sa to da vymaskovat, ale pri tych mriezkach to bude tazsie..

Re: T-34/76 /Halinski/ 1:25 - by petopato

Posted: 05 Nov 2011 23:52
by petopato
Cez tie pozdĺžne mriežky by sa to malo nastriekať a tie 2 lamely pod zadnou štvorcovou mriežkou sú otočné a z druhej strany zelené, takže stačí otočiť a striekať...
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/hzqtm7KrKdzcig8DuqDH.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/hzqtm7KrKdzcig8DuqDH_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/sOb5kBUZ211cBIEd2zlD.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/sOb5kBUZ211cBIEd2zlD_thumb.jpg[/imgg]