spider, závidím ti
takze, prave tearz som zistil ze mam zlé veľmi zlé správy
nakolko staviam kabínu a davam ju pomaly dokopy zistujem ze mi vôbec nepacuje a nesedi na ráme. Mnou zistene dôvody su: prevodovka nakrivo; cely agregat nakrivo; vyfukove potrubia z motora priveľmi vyčnievajú do strán a su aj dost nakrivo, co sposobuje ze je cely motor nakrivo; predny naraznik sa mi trosicku zdevormoval a nezmesti sa tam kabina; chladis som tym padom pravdepodobne neako posunul, takze to treba taktiez opravit....
tieto všetky casti budem bud opravovat alebo robit nanovo takze sa stavba o nieco vzdiali
dufam ze kraza tento rok dokoncim, alebo aspoň do výstavy v prešove
coskoro nejake to nove foto...