Page 3 of 17

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 13 Aug 2008 18:36
by sony
mne to pripomína nafarbenú kapsulku.. tú takú tabletku :P

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 13 Aug 2008 21:42
by spider
No je to normálne papier....papier-brúsenie-sekunďák-brúsenie-farbenie temperkou-sekunďák :shocked:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 13 Aug 2008 21:46
by Patero
ÁNO!!! :vicotry:

ale chvilu som normálne váhal, že by to mohla byť tá pirula.... :haha:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 13 Aug 2008 21:53
by spider
Patero : neboj, tam bude ešte patina... :haha:

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 15 Aug 2008 13:14
by spider
No ešte foto kabíny ( to naraz fotené ako hasiaci, ale dám to sem )
Image Image

Tam je moja kabína a Rado-Wan-ov KrAZ :haha: (nejak mu to nepasovalo)

To je ešte len taká nejaká ... teraz je už prebrúsená, nafarbená atď....

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 15 Sep 2008 17:04
by Rado-Wan
spider, závidím ti :amazed:

takze, prave tearz som zistil ze mam zlé veľmi zlé správy :too sad:
nakolko staviam kabínu a davam ju pomaly dokopy zistujem ze mi vôbec nepacuje a nesedi na ráme. Mnou zistene dôvody su: prevodovka nakrivo; cely agregat nakrivo; vyfukove potrubia z motora priveľmi vyčnievajú do strán a su aj dost nakrivo, co sposobuje ze je cely motor nakrivo; predny naraznik sa mi trosicku zdevormoval a nezmesti sa tam kabina; chladis som tym padom pravdepodobne neako posunul, takze to treba taktiez opravit....

tieto všetky casti budem bud opravovat alebo robit nanovo takze sa stavba o nieco vzdiali :amazed: :amazed: :amazed:
dufam ze kraza tento rok dokoncim, alebo aspoň do výstavy v prešove
coskoro nejake to nove foto...

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 15 Sep 2008 17:11
by spider
Ale veď to je na chvíľku roboty... skalpel sem skalpel tam a máš to :P :big smile:
Ja hlásim kraza hotového tak na 95 %... diely sú všetky, lenže došla farba (zaschla sviňa jedna :devil: ), tak musím kúpiť novú a nafarbiť korbu, a tým pádom bude kraz hotový ... ale bez diorámy a nákladu...ale ináč je hotovo :D

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 15 Sep 2008 17:43
by WanRayen
Kraz milý Kraz koľko starostí zo stavbou ale ak je hotový božský pohľad na ňho. Ja sa zahrávam s myšlienkou že na najbližšej výstave si kúpim další do zbierky he he :)

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 15 Sep 2008 18:43
by Rado-Wan
no tak som vybral motor ajpredny naraznik:
Image

zhrozil som sa ako ten motor vyzera.... :
Image Image Image
vsetko tam je krivé, tak sa ani necudujem ze to nepasovalo..
momentalne sa pracuje na opravach :devil:

a momentalne kraz vyzera trochu osamotene:
Image

Re: KrAz 255b /Renova model/ 1:25 SpiDeR vs. Rado-Wan

Posted: 21 Oct 2008 17:58
by Rado-Wan
takze mechanici Pat a Mat, alebo Mat a Pat..Image :D konecne opravili motor z chladičom:
Image Image Image Image Image Image

...ty dvaja nedbaju na cistotu, sak je to aj vidiet..
motor prave montuju na kraza :bad smile: :bad smile: , takze coskoro dalsie foto (kedze som na marodke :beated: ...)