Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25
Posted: 27 Jun 2011 20:42
Dragon v novom meste je volne pristupny pokial viem je aj pojazdny pravidelne chodi na akcie vojenske (sahara...) do noveho mesta chodievam dost casto mozem sa kamarata spytat ci by sa dalo tam sit pozret a pofotit





