Page 3 of 3

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 27 Jun 2011 20:42
by SCaRY91
Dragon v novom meste je volne pristupny pokial viem je aj pojazdny pravidelne chodi na akcie vojenske (sahara...) do noveho mesta chodievam dost casto mozem sa kamarata spytat ci by sa dalo tam sit pozret a pofotit

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 27 Jun 2011 21:15
by Oliver
Tak sa prosím spýtaj, ale stačí sa len spýtať. Ja tam potom zájdem, nemusíš toho kamaráta otravovať. :) :wink:

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 28 Jun 2011 09:27
by juraj_ziacik
viewtopic.php?f=98&t=749

...kukni sem, ešte niečo nájdem, niekde som mal celkom slušnú zbierku muzeálnych kúskov M25-ky :)

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 28 Jun 2011 10:23
by papoušek
Nazdar
Díky moc pánové jsem rád že je takový zájem hned se člověku chce lepit.
Ty fotky jsou parádní a vážně je asi jedno co naložím na návěs.
V podkladech je založeno téma Dragon Wagon tak mužete přidávat tam.
Detajlu není nikdy dost.
A ještě jednou děkuji. Snad něco slepím :)

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 10 Sep 2013 12:58
by papoušek
Zdravím
Už jsem tu dlouho nebyl :red: .
Tet se to snad zmnění pokusím se máknout na tomto mém restu :red:
Mám už dokonce i Sherman od WAK.
Zde jedno foto :
Image

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 01 Oct 2013 09:18
by papoušek
Zdravím
Tak jsem dodělal kola:
Image
zadní je jich 8 a jsou nad sebou:
Image
přední + rezerva:
Image
návěs:
Image
tet začnu stavět tahač.

Re: M25 Dragon Wagon /GPM/ 1:25

Posted: 02 Oct 2013 00:08
by SCaRY91
Ked už si tie kolesá farbil mohol si na bokoch zabrúsiť tie spoje a do stratena zbrusiť ten boťnýdrapák bolo by to ešte o kus lepšie ;)