TEST UPGRADE FORA
LINK NA VLAKNO TOŤ

toudi_sk

User avatar
mumodeanel | 30
Posts: 643
Name: Tomáš Hrebík
Location: Kousek od Ostravy

Re: toudi_sk

Postby mumodeanel » 11 Sep 2011 20:27

Jé, štlejdóóó, ty oslavuješ? tak fše jen to nej!

User avatar
lowi | 45
Posts: 1324
Name: Vilo
Location: Závažná Poruba

Re: toudi_sk

Postby lowi » 11 Sep 2011 21:17

Image

User avatar
tomas81 | 44
Posts: 285
Name: Tomas
Location: Bytča Hrabové

Re: toudi_sk

Postby tomas81 » 11 Sep 2011 21:44

všetko naj . :P

User avatar
Fito | 51
Admin
Posts: 5579
Name: Fito
Location: Na východ od Blavy
Contact:

Re: toudi_sk

Postby Fito » 12 Sep 2011 07:20

Milan, Image
...The one who finished the Kriegslok.....................|Blog||Gallery

User avatar
papoušek | 59
Posts: 231
Name: Jiří
Location: Orlová u Karviné

Re: toudi_sk

Postby papoušek » 12 Sep 2011 09:00

Trochu pozdě ale i já ti přeji všechno nejlepší a pevnou ruku.

User avatar
toudi_sk | --
Krotiteľ textúr
Posts: 12948
Name: Milan
Location: u susedky
Contact:

Re: toudi_sk

Postby toudi_sk » 12 Sep 2011 19:59

:red: veľmi, veľmi pekne ďakujem všetkým spolu a každému zvlášť
žasnem, už sa ničomu nedivím, len tíško žasnem (som zrelý na antidepresíva)
[b]na mierku sa nestažuje, mierka sa mení[/b] a radšej napchám prachy do modelov pod postel, ako potom niekomu na aukre do krku
[align=right][url=http://www.papermodelers.sk/viewtopic.php?f=15&t=3725&p=70971#p70971]pár pomôcok[/url][/align]

User avatar
maaaslo | 45
Posts: 573
Name: pavol
Location: wickford, UK. alebo Tomášov, SK.
Contact:

Re: toudi_sk

Postby maaaslo » 12 Sep 2011 20:41

Dva dni tu niesom a ľaľa o čo pridem... Tak aspoň takto oneskorene, všetko najsamlepsie...

Mato78 | 48
Posts: 158
Name: Martin Daniš
Location: Zase mimo rodnej hrudy a bez rodiny

Re: toudi_sk

Postby Mato78 » 13 Sep 2011 09:16

Asi budem posledný zo zamrznutých. Všetko naj oslávenec.

User avatar
martin1807 | 31
2K+
Posts: 2772
Name: Martin Bilý
Location: Medzilaborce/ Praha

Re: toudi_sk

Postby martin1807 » 13 Sep 2011 17:19

ne ja budem asi posledny.... dodatocne prajem Vsetko najlepsie toudi..:)) :vicotry: :P Nech sa dari :bad smile:
Na stole:
Naposledy dokončené: Praga S5T-3 ORKAN, Tatra 815 S1
Galéria

Martin1807

User avatar
johnny7 | 42
Wykonawca
Posts: 2874
Name: Jano
Location: Prievidza

Re: toudi_sk

Postby johnny7 » 14 Sep 2011 13:56

Martin 1807...Nebudes posledny.Podla hesla radsej neskoro ako nikdy prajem dodatocne vsetko najlepsie...
Hotovo: M4A3 Sherman GPM, Brabham BT26 Forum Team
Na Stole: Dragon Wagon GPM
Pod stolom: SdKfz 251, Mordin Solus (Mass Effect 2)
Zrusene: Skoda Roomster

Return to “Vitajte! // Welcome!”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests