Page 3 of 30
Re: toudi_sk
Posted: 11 Sep 2011 20:27
by mumodeanel
Jé, štlejdóóó, ty oslavuješ? tak fše jen to nej!
Re: toudi_sk
Posted: 11 Sep 2011 21:17
by lowi
Re: toudi_sk
Posted: 11 Sep 2011 21:44
by tomas81
všetko naj .

Re: toudi_sk
Posted: 12 Sep 2011 07:20
by Fito
Milan,

Re: toudi_sk
Posted: 12 Sep 2011 09:00
by papoušek
Trochu pozdě ale i já ti přeji všechno nejlepší a pevnou ruku.
Re: toudi_sk
Posted: 12 Sep 2011 19:59
by toudi_sk

veľmi, veľmi pekne ďakujem všetkým spolu a každému zvlášť
Re: toudi_sk
Posted: 12 Sep 2011 20:41
by maaaslo
Dva dni tu niesom a ľaľa o čo pridem... Tak aspoň takto oneskorene, všetko najsamlepsie...
Re: toudi_sk
Posted: 13 Sep 2011 09:16
by Mato78
Asi budem posledný zo zamrznutých. Všetko naj oslávenec.
Re: toudi_sk
Posted: 13 Sep 2011 17:19
by martin1807
ne ja budem asi posledny.... dodatocne prajem Vsetko najlepsie toudi..

)

Nech sa dari

Re: toudi_sk
Posted: 14 Sep 2011 13:56
by johnny7
Martin 1807...Nebudes posledny.Podla hesla radsej neskoro ako nikdy prajem dodatocne vsetko najlepsie...