Re: Sd.Kfz. 173 Jagdpanther /GPM/ 1:25
Posted: 18 Jun 2014 22:31
Máš to vynikajúce - nádherná čistá práca, raz by som sa chcel dopracovať na takú úroveň!
Veľmi ma zaujal tvoj, trošku netradičný stavebný postup. Z tých fotiek to vypadá, že skôr ako niečo ideš lepiť na model, najprv zlepíš určité celky. Veľmi inšpirujúce téma. 