Page 3 of 6

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 10 Feb 2013 13:29
by MM6666
Od Tomáša (tomas81) som dostal zaujímavý tip ako spraviť trup:
http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB ... =19&t=1793

a pravdu povediac ma to dosť inšpirovalo

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 10 Feb 2013 14:34
by toudi_sk
prečítal som iba prvú stranu a pobavil ma užívateľ, ktorému sa na oskenovanie jednofarebnej obšívky zdá 300 DPI málo :D

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 06 Apr 2013 14:28
by MM6666
ďalšie foto z nadstavby a hlavné delové veže (posledné foto je mini plastový model)

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 06 Apr 2013 20:58
by tomas81
Pekne to ide. Tie hlavne sa ti dajú ešte demontovať?

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 26 Jun 2013 16:43
by MM6666
a takto napredujem s rebrovaním


Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 26 Jun 2013 18:44
by Jan Noga
prečítal som iba prvú stranu a pobavil ma užívateľ, ktorému sa na oskenovanie jednofarebnej obšívky zdá 300 DPI málo :D
pokud to staví ve velikosti 1:2 tak je to málo, jinak je to cipovina. Posledních pět let jsem se zabýval tvůrčí fotografií a věřte, že 300Dpi stačí i na plakát 10x10m...tak nevím, proč by nemělo stačit na obšívku Bismarcku...
Jinak moc krásný model, jeden z mých vysněných, takže budu bedlivě sledovat...mimochodem...jak je to velké? Abych věděl na co ženu připravit...:D

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 26 Jun 2013 20:11
by toudi_sk
250m/200=1.25m :D

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 29 Aug 2013 22:10
by MM6666
Tak konečne som dokončil trup


Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 13 Sep 2013 21:23
by MM6666
fotečky pred a po striekaní


a "trošku" pod záťažou aby lepšie sadla na podstavec

Re: Bismarck /GPM/ 1:200

Posted: 14 Sep 2013 07:45
by tomas81
Vyzerá to parádne. Len to nafoť prosím ťa na dennom svetle. :victory: