Re: Bismarck /GPM/ 1:200
Posted: 10 Feb 2013 13:29
Od Tomáša (tomas81) som dostal zaujímavý tip ako spraviť trup:
http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB ... =19&t=1793
a pravdu povediac ma to dosť inšpirovalo
http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB ... =19&t=1793
a pravdu povediac ma to dosť inšpirovalo