Page 3 of 3

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 20 Sep 2012 16:59
by borog34
Tak som dnes zas niečo polepil, a dokončil som aj kolesá :P
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/hGcBKC3lIqZoAkWjfqtE.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/hGcBKC3lIqZoAkWjfqtE_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/l3pXpMGjnNnwdXq9nf96.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/l3pXpMGjnNnwdXq9nf96_thumb.jpg[/imgg]

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 20 Sep 2012 23:06
by borog34
A je dobojované, lakovanie sa zatiaľ kvôli nie najlepšiemu počasiu nekoná :-(
[imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/n3hhjGhyZ39dabjarpqK.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/n3hhjGhyZ39dabjarpqK_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/NdqaEhlEJ4F4UJkEyHJW.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/NdqaEhlEJ4F4UJkEyHJW_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/y5pJSjXZOJINp4DLPln6.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/y5pJSjXZOJINp4DLPln6_thumb.jpg[/imgg] [imgg=http://papermodelers.sk/hostimages/pR9iWGYkhrxlHxPEPUNo.jpg]http://papermodelers.sk/hostimages/pR9iWGYkhrxlHxPEPUNo_thumb.jpg[/imgg]

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 21 Sep 2012 08:59
by Marian
Nooooooo,Boris,sypeš jeden model za druhým.
Aspoň v modelárčine sa ti darí. :victory:

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 21 Sep 2012 16:04
by borog34
Dík, ako sa to vezme, keď nemám miesto na stole tak mi ani iné neostáva len to dokončovať :P :wink:

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 07 Oct 2012 23:27
by markus
Ak ti to nevadí pridám sem fotku aj môjho hotového autíčka... aby som nezakladal rovnaké vlákno a tiež skôr ako výstrahu pre každého kto si chce postaviť toto žihadlo - neponáhľajte sa ! a tvarujte opatrne a pomaličky ! inak dopadnete ako ja ! :red:

Image

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 08 Oct 2012 18:36
by borog34
Samozrejme že mi to nevadí :wink: nie je to zas tak zlé ako si písal ale je pravda že je to trochen náročnejšie na tvarovanie, ten papier na ktorom je ten model vytlačený podľa mňa na takéto tvary nie je to pravé orechové :bad smile: ja som bojoval hlavne so zadnou časťou Veyrona a tiež som mal problém so zadnými lemami blatníkov (je to aj trošku vidno)

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 14 Oct 2012 10:45
by nevo7
Sprav mu este kridlo, ako na prvej original fotke. Bude to lepsie vyzerat. :victory:

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 14 Oct 2012 21:22
by borog34
Keby to bolo v klasickej 24-kovej mierke, možno by som nad tým aj podumal ale už to nechám tak ako to je, maximálne to možno ešte prsknem bezfarebným lakom :P

Re: Bugatti Veryon 16.4 Super Sport /Ohník/ 1:32

Posted: 14 Oct 2012 21:32
by Dody
to kridlo je dobre aj takto, v reale sa zacne vysuvat hore az pri urcitej rychlosti