Page 3 of 4

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 26 Feb 2013 21:49
by Andy
Postupuješ pekne... Nechcem Ťa v žiadnom prípade odradiť od lepenia tohto modelu, ale keď som ho dávnejšie lepil ja (lepšie povedané, keď som sa s ním trápil), tak som s výsledkom nebol veľmi spokojný - model sa veľmi nepodobá na jeho skutočnú predlohu... ale aj tak držím palce :wink:

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 27 Feb 2013 17:01
by borog34
Dík, ani ja od tohto modelu nečakám žiadne zázraky, páč je to skôr boj s trpezlivosťou :bad smile: ale už to nejak dorazím, keď som sa na to dal :P začína to už byť aj trošku farebnejšie, hotový je základ trupu a predných závesov, uvidím jak to pôjde ďalej :wink: (základ trupu je na podlahe zatiaľ len položený)

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 08 Mar 2013 11:28
by borog34
Off topic: po doterajších skúsenostiach so stavbou sa ani veľmi nedivím že som tento paškvil ešte nikde nevidel postavený :bad smile: mám pocit že s betastavbou si poľskí kolegovia zjavne moc práce nedali páč tak odfláknutý model som snáď ešte nelepil, návodky sú dosť nejednoznačné ďalej chýbajú šablónky na niektoré diely takže to chce hodne skúšania pred prilepením toho ktorého dielu :death: Pokračovanie bude určite ale na pár dní si dám s modelom pauzu

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 12 Mar 2013 21:10
by borog34
Tak jde se dál, no nie je to nič moc :bad smile: už to stojí na kolesách presnejšie len na predných bo v zadnej časti sa formulka miesto kolies opiera o podlahu :-( celkom som zvedavý ako budú pasovať bočné pontóny a prítlačné krídla, ak to medzitým nerozdupem tak by som do konca týždňa teoreticky mohol mať trup modelu hotový :P

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 13 Mar 2013 21:09
by borog34
Menší postup, spatlal som deflektory no zas som pri tom mierne maturoval ako to má byť keďže ten návod stojí akurát tak za dve veci :bad smile: (kresby sú mierne chaotické, písaný návod pri niektorých dieloch uvádza inšie ako je realita takže musím daný diel dva trikrát skúsiť nasucho kým pôjde na miesto :scorn: ) ďalšie na rade bude predné krídlo, nejak to snáď už dorazím ale keby som za sebou nemal už pár postavených formuliek asi by to dávno letelo hore komínom, aj staré ABC-čkové formulky sa stavajú lepšie než tento paškvil

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 14 Mar 2013 16:23
by borog34
Spatlal som predné krídlo a základnú konštrukciu bočníc, no moc múdry z nich nie som :shocked: dúfam že si s tým nejak poradím

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 17 Mar 2013 18:36
by borog34
Bočnice sú hotové no dosť som s tým bojoval :bad smile: ešte chýba komín, zadné krídlo a nejaké drobnosti

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 18 Mar 2013 17:56
by borog34

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 21 Mar 2013 17:16
by borog34
HOTOVO

Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25

Posted: 21 Mar 2013 17:44
by Andy
Pekne si to dobojoval! :wink: