Re: Ferrari F-2007 /Modelik/ 1:25
Posted: 26 Feb 2013 21:49
Postupuješ pekne... Nechcem Ťa v žiadnom prípade odradiť od lepenia tohto modelu, ale keď som ho dávnejšie lepil ja (lepšie povedané, keď som sa s ním trápil), tak som s výsledkom nebol veľmi spokojný - model sa veľmi nepodobá na jeho skutočnú predlohu... ale aj tak držím palce 