Page 3 of 3
Re: Bald Eagle /free/ 1:2
Posted: 06 May 2013 21:11
by toudi_sk
gratulujem, parádny model
vždy, keď ju vyrovnám, tak sa tá hnusná preliačina vráti naspäť
nedá sa tam napchať servítka?
Re: Bald Eagle /free/ 1:2
Posted: 06 May 2013 22:23
by Zax
Takisto gratulujem k dokonceniu, velmi pekny model

Re: Bald Eagle /free/ 1:2
Posted: 08 May 2013 18:49
by LMD
vasik1 - no teraz je na rade halloweenský medvedík potom sa uvidí čo ďalšie príde na rad
toudi - no stou servítkou bi to bolo dobré, len tam nieje ako napchať v tom je celý problém je to uzavreté

Re: Bald Eagle /free/ 1:2
Posted: 08 May 2013 18:53
by toudi_sk
amputácia niekde na menej viditeľnom mieste by nepomohla? ideálne v nejakom zužujúcom sa mieste,
len by si na širšiu časť nalepil chlopňu a zbytok nohy by si potom len nasunul a jemne zalepil
Re: Bald Eagle /free/ 1:2
Posted: 08 May 2013 19:23
by LMD
Skúsim, aj keď už bol problém, vôbec nalepiť tú nohu.
Re: Bald Eagle /free/ 1:2
Posted: 07 Oct 2013 07:39
by RADO2909
Nedalo by sa upravit mierka na 1:1?
Re: Bald Eagle /free/ 1:2
Posted: 07 Oct 2013 14:13
by serpens
Ak je to original na A4, tak to staci vytlacit na A2 a mas to 1:1
Re: Bald Eagle /free/ 1:2
Posted: 10 Oct 2013 08:09
by LMD
Nieje problém len neviem kde bi si to skladoval už s týmto mán problém
